Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koronawirus


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Adam87 napisał:

DLA MNIE OGÓLNIE CAŁY KORONAWIRUS TO ŚCIEMA. KTOŚ POPROSTU DOBRZE UGRA NA TYM ZATRZYMANIU ŚWIATA....

Nie chodzi tylko o gospodarki krajów ale o całkowitą likwidację ustrojów i państw narodowych. Utworzenie jednego rządu który będzie rozporządzał nami jak stadem baranów z pomocą technologii. Realizacja planu jest w toku.

Poza tym mamy powtórkę z przed ponad 100 lat,epidemia hiszpanki wybuchła jako odczyn poszczepienny u żołnierzy którzy byli masowo szczepieni przez koncerny farmaceutyczne. Tym razem plan szczepień obejmuje cały świat,dodatkowo można odszukać poszlaki na powiązania rodziny Rockefellerów z tymi szczepieniami...  więc planowana jest również depopulacja (według Gatesa do 500 mln ma zostać zmniejszona liczba ludności).

Tutaj artykuł z przed fake pandemii koronki

 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 13 czerwca Polska otwiera granice na państwa Unii Europejskiej.

Od 16 czerwca wznowione zostanie loty międzynarodowe.

Według wstępnych informacji, zniesiona zostanie również obowiązkowa kwarantanna po przyjeździe z krajów unijnych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rządzący wymyślili sobie iż każdy obywatel powinien zainstalować aplikacje ProteGO Safe która wysyła dane o naszej lokalizacji i lokalizacji innych urządzeń które są w zasięgu bluethoot,wiadomo ocb. Ale okazuje się iż Google wyszło przed szereg i po kryjomu zainstalowało juz nam właśnie swoją wersję aplikacji która działa na tej samej zasadzie,proponuje wyłączyć jak na poniższym filmie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.. oni tą opcję po prostu dodali i jak mamy włączone wszystko z automatu, to i to się włącza :) Ja to miałem wyłączone a nie pamiętam, abym to już wcześniej wyłączał. Po prostu wiem na co aplikacjom pozwalać, a takie efekty mają ludzie, co w ogóle nie czytają co instalują i jakie uprawnienia przydzielają danym aplikacjom. Nie dajmy się też zwariować, bo tak właściwie samo bluetooth nie udostępnia naszej lokalizacji, a jedynie pokazuje czy ktoś, kto zarejestrował się w systemie i miał zgłoszony pozytywny wynik na covid-20, to gdy będzie w zasięgu naszego bluetooth (ok. 20 metrów), to nasz telefon wykryje jego telefon, to tyle. Śledzeni jesteśmy za każdym razem, jak korzystamy z transferu danych czy nawigacji w telefonie, także jak ktoś chce się odciąć, to powinien przestać z tego korzystać :)

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2020 o 13:27, pila24 napisał:

Poza tym mamy powtórkę z przed ponad 100 lat,epidemia hiszpanki wybuchła jako odczyn poszczepienny u żołnierzy którzy byli masowo szczepieni przez koncerny farmaceutyczne.

:facepalm:

Jak nie wiesz o czym piszesz, to nie pisz. "Odczyn poszczepienny i hiszpanka" - Jak można mieszać dwie zupełnie różne rzeczy:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, piteks napisał:

:facepalm:

Jak nie wiesz o czym piszesz, to nie pisz. "Odczyn poszczepienny i hiszpanka" - Jak można mieszać dwie zupełnie różne rzeczy:dontknow:

Źle określiłem,powinno choroba poszczepienna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Langista napisał:

Wiesz.. oni tą opcję po prostu dodali i jak mamy włączone wszystko z automatu, to i to się włącza :) Ja to miałem wyłączone a nie pamiętam, abym to już wcześniej wyłączał. Po prostu wiem na co aplikacjom pozwalać, a takie efekty mają ludzie, co w ogóle nie czytają co instalują i jakie uprawnienia przydzielają danym aplikacjom. Nie dajmy się też zwariować, bo tak właściwie samo bluetooth nie udostępnia naszej lokalizacji, a jedynie pokazuje czy ktoś, kto zarejestrował się w systemie i miał zgłoszony pozytywny wynik na covid-20, to gdy będzie w zasięgu naszego bluetooth (ok. 20 metrów), to nasz telefon wykryje jego telefon, to tyle. Śledzeni jesteśmy za każdym razem, jak korzystamy z transferu danych czy nawigacji w telefonie, także jak ktoś chce się odciąć, to powinien przestać z tego korzystać :)

Zasięg BT zależy od wersji jaką posiadamy,u mnie w telefonie w wersji 4.2 po złapaniu połączenia rozłącza się dopiero po około 80-100 metrach. Nie każdy sobie zdaje sprawę ze bt od wersji 4.1 posiada standard internetu rzeczy,chodzi o komunikację między urządzeniami które mają bt od tej wersji (4.1) w górę-wymiana danych pomiędzy urządzeniami może się odbywać bez żadnego połączenia czy parowania urządzeń,mogą korzystać z internetu poprzez inne urządzenia z bt bez Twojej wiedzy. Możesz mieć wyłączony transfer danych ,wyłączoną lokalizację a Twój bt potrafi podać swój identyfikator do telefonu kogoś innego z włączonym transferem i lokalizacją,wówczas wiadomo gdzie jesteś. Wyłączanie zezwoleń dla aplikacji daje głównie lepsze samopoczucie :) telefon nawet wyłączony (wyłączamy tylko system)nadal jest aktywny,dopiero usunięcie baterii dezaktywuje telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pila24 napisał:

Źle określiłem,powinno choroba poszczepienna.

Bardziej miałem na myśli, jak ludzie mogą tworzyć podobne głupoty. Nie mówię że trzeba skończyć medycynę aby o tym wiedzieć ale wystarczy poczytać książkę z biologii  w zakresie szkoły podstawowej, a tak ktoś żeruje na ludzkiej niewiedzy.

Co do "hiszpanki", to najprawdopodobniej została przywleczona do Europy, z Azji Wschodniej lub Stanów Zjednoczonych. Najwięcej danych wskazuje na Chiny. Ot taki paradoks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, piteks napisał:

Bardziej miałem na myśli, jak ludzie mogą tworzyć podobne głupoty

Takie same głupoty jak tzw. covid-19 który obecnie atakuje górników by pozamykać kopalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopalnie to trzeba było zamknąć na początku pandemii kiedy chcieliśmy ją mieć pod kontrolą. Wtedy jednak był cel wybory w maju, a teraz to są już tylko chaotyczne działania rządu. Tak to jest politycy myślą że, mają monopol na wiedzę.

 

Tak przy okazji, to cieszmy się że nosiliśmy i nosimy nadal maseczki, bo większy byłby problem gdyby brat Szumowskiego miał na zbyciu cewniki :grin:

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, piteks napisał:

Kopalnie to trzeba było zamknąć na początku pandemii kiedy chcieliśmy ją mieć pod kontrolą. Wtedy jednak był cel wybory w maju, a teraz to są już tylko chaotyczne działania rządu. Tak to jest politycy myślą że, mają monopol na wiedzę.

 

Tak przy okazji, to cieszmy się że nosiliśmy i nosimy nadal maseczki, bo większy byłby problem gdyby brat Szumowskiego miał na zbyciu cewniki :grin:

Pandemia to jest w mediach,i służy wyłącznie celom manipulacyjnym. Wyniki tych testów są jak to się mówi "do ustalenia". Służą do badania materiału genetycznego dla celów laboratoryjnych,nie wykrywają wirusów. Nie do uwierzenia jest jak ludzie wszystko łykają co się im poda na tacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, pila24 napisał:

Pandemia to jest w mediach,i służy wyłącznie celom manipulacyjnym. Wyniki tych testów są jak to się mówi "do ustalenia". Służą do badania materiału genetycznego dla celów laboratoryjnych,nie wykrywają wirusów. Nie do uwierzenia jest jak ludzie wszystko łykają co się im poda na tacy.

Kto łyka, to łyka.Ja po prostu jestem lekarzem. I to co piszę, to na podstawie udokumentowanej wiedzy. Pozdrawiam.

 

Edytowane przez piteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, piteks napisał:

Kto łyka, to łyka.Ja po prostu jestem lekarzem. I to co piszę, to na podstawie udokumentowanej wiedzy. Pozdrawiam.

 

Wiem jakie wytyczne mają lekarze i kary za nieprzestrzeganie. Mam znajomych lekarzy,wojskowych i innych służb mundurowych. Muszą się dostosować albo koniec kariery,mimo iż przekonania mają inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu teorie spiskowe lecą że hoho... przestań zatruwać sobie życie wirusem, myj ręce, dbaj o siebie, idź na spacer, do lasu albo pojedź nad morze i korzystaj z życia, tylko odpowiedzialnie i przestań zawracać sobie głowę spiskowymi teoriami, szkoda życia.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MaTeo85 napisał:

Ale tu teorie spiskowe lecą że hoho... przestań zatruwać sobie życie wirusem, myj ręce, dbaj o siebie, idź na spacer, do lasu albo pojedź nad morze i korzystaj z życia, tylko odpowiedzialnie i przestań zawracać sobie głowę spiskowymi teoriami, szkoda życia.

Deszcz dziś pada więc nie mogę nad morze pojechać ? wiruś świrus,nie zatruwam się nim. To tylko zasłona dymna by oszołomić ludzi,lepiej sprawdź jakie ustawy przeszły przez rząd w ostatnich tygodniach. Uwierz mi że będzie bardzo źle jeszcze w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pila24 napisał:

Deszcz dziś pada więc nie mogę nad morze pojechać ? wiruś świrus,nie zatruwam się nim. To tylko zasłona dymna by oszołomić ludzi,lepiej sprawdź jakie ustawy przeszły przez rząd w ostatnich tygodniach. Uwierz mi że będzie bardzo źle jeszcze w tym roku.

Źle to jest od kilku lat, a te ustawy przeszły bo rządzą idioci z PiSu. Ale Ci idioci myślą tylko o swoich dupskach i tu jest problem.

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MaTeo85 napisał:

Źle to jest od kilku lat, a te ustawy przeszły bo rządzą idioci z PiSu. Ale Ci idioci myślą tylko o swoich dupskach i tu jest problem.

 

Dla mnie to nie ma różnicy jaka partia bo tam 90% osób nie ma wspólnych interesów z narodem. Ogólnie to szykuje się w najbliższym czasie mega kryzys finansowy (wiceminister finansów juz dał nogę w zeszłym tygodniu),przejmowanie wszelkich zasobów naturalnych kraju przez zewnętrzne firmy(koncesję rozdawane niemal za friko),możliwość oficjalnego kontrolowania służb specjalnych poprzez obce wywiady(to nie żart !). Sporo tego więcej ale nie będę robił off topu więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest małe wyjaśnienie jak może działać aplikacja którą powinien każdy mieć zainstalowaną na swoim telefonie (według rudego).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film  2014 roku,gotowy scenariusz na pandemię światową. Proszę obejrzeć i dać znać czy gdzieś już czegoś takiego nie słyszeliście może przypadkiem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przygasł , wirus przeciwnie . Codziennie rekord zakażeń , dziś 809. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...