Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koronawirus


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy cwaniak do póki nie zachoruje,a nie jest wtedy wesoło

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim to, do czego to doprowadza. Podzieliło ludzkość na dwie grupy, które są gotowe zniszczyć tą inną, ich zdaniem niewłaściwą grupę. Jesteśmy na krawędzi przepaści. Siedzimy na beczce pełnej prochu. Brakuje tylko jednej iskry. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Muskel1 napisał:

Najgorsze w tym wszystkim to, do czego to doprowadza. Podzieliło ludzkość na dwie grupy, które są gotowe zniszczyć tą inną, ich zdaniem niewłaściwą grupę. Jesteśmy na krawędzi przepaści. Siedzimy na beczce pełnej prochu. Brakuje tylko jednej iskry. 

Racja.

Wg mnie ten kraj się zawali za pół roku od lokdaunu, bo ludzie nie bedą mieli za co żyć Kuwa koscioły otwarte  , galerie zamknięte .:cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dekiel 13 napisał:

Racja.

Wg mnie ten kraj się zawali za pół roku od lokdaunu, bo ludzie nie bedą mieli za co żyć Kuwa koscioły otwarte  , galerie zamknięte .:cygaro:

Jak nie będą juz mieli za co żyć  to wówczas rząd wyciągnie rękę i sypnie marne grosze z bezwarunkowego dochodu podstawowego. Po tym uzależnieniu od państwa,rząd kupi obywatela dosłownie na swoją własność. 

To jest prawdziwy cel,witamy w nowej komunie. Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejdźcie z polityki :rant:, napicie się dobrej whiskey :drunk: i pomyślcie :mysli: o tym co dobrego wymodzić w naszych :audi: 

Szkoda smrodzić to znakomite forum takim śmierdzącym łajnem jak polityka. Wiadomo, że gdzie jest polityka, tam są spory, kłótnie i różnice zdań. Zaraz zrobi się chlew i z tego wspaniałego miejsca, gdzie wszyscy są przyjaciółmi, których łączy wspólna pasja, zrobi się burdel jak na Wiejskiej. 

Mam cichą sugestię dla Adminów aby kwestie polityczne i ich twórców w...  no wiecie :blowup::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pila24 napisał:

Jak nie będą juz mieli za co żyć  to wówczas rząd wyciągnie rękę i sypnie marne grosze z bezwarunkowego dochodu podstawowego. Po tym uzależnieniu od państwa,rząd kupi obywatela dosłownie na swoją własność. 

To jest prawdziwy cel,witamy w nowej komunie. Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy.

Dokładnie, to wszystko jest po to żeby ludzie obniżyli swoje oczekiwania,  wymagania, kiedyś takie sprawy wojna załatwiała w sekundę ;) dziś tego nikt nie chce to kombinują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ElectricShock napisał:

Zejdźcie z polityki :rant:, napicie się dobrej whiskey :drunk: i pomyślcie :mysli: o tym co dobrego wymodzić w naszych :audi: 

Szkoda smrodzić to znakomite forum takim śmierdzącym łajnem jak polityka. Wiadomo, że gdzie jest polityka, tam są spory, kłótnie i różnice zdań. Zaraz zrobi się chlew i z tego wspaniałego miejsca, gdzie wszyscy są przyjaciółmi, których łączy wspólna pasja, zrobi się burdel jak na Wiejskiej. 

Mam cichą sugestię dla Adminów aby kwestie polityczne i ich twórców w...  no wiecie :blowup::decayed:

Nie na daremno ktoś wymyślił powiedzenie "gentelmeni nie rozmawiają o polityce i pieniądzach" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, greg2505 napisał:

Każdy cwaniak do póki nie zachoruje,a nie jest wtedy wesoło

Bylem chory zanim to bylo modne, przeszedlem to lzej niz zwykla grype, ktora mnie lapie raz na pare lat. Odsetek osob przechodzacych to ciezko jest minimalny, a smiertelnosc jeszcze nizsza, a grypa calkiem przypadkowo zniknela niemal calkowicie :decayed: i odziwo druga, i trzecia "fala" nadchodzi zawsze w sezonie grypowym... Te wszystkie lockdowny gowno daja poza niszczeniem ludzkiego zycia i rujnowaniem gospodarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, DivaynEays napisał:

Bylem chory zanim to bylo modne, przeszedlem to lzej niz zwykla grype, ktora mnie lapie raz na pare lat. Odsetek osob przechodzacych to ciezko jest minimalny, a smiertelnosc jeszcze nizsza, a grypa calkiem przypadkowo zniknela niemal calkowicie :decayed: i odziwo druga, i trzecia "fala" nadchodzi zawsze w sezonie grypowym... Te wszystkie lockdowny gowno daja poza niszczeniem ludzkiego zycia i rujnowaniem gospodarki.

Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Znam kilka osób ze swojego środowiska które bardzo ciężko przeszły infekcję. Jedna z nich 3 tygodnie w szpitalu. Po wyjściu niestety wrak człowieka.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ElectricShock napisał:

Zejdźcie z polityki :rant:, napicie się dobrej whiskey :drunk: i pomyślcie :mysli: o tym co dobrego wymodzić w naszych :audi: 

Szkoda smrodzić to znakomite forum takim śmierdzącym łajnem jak polityka. Wiadomo, że gdzie jest polityka, tam są spory, kłótnie i różnice zdań. Zaraz zrobi się chlew i z tego wspaniałego miejsca, gdzie wszyscy są przyjaciółmi, których łączy wspólna pasja, zrobi się burdel jak na Wiejskiej. 

Mam cichą sugestię dla Adminów aby kwestie polityczne i ich twórców w...  no wiecie :blowup::decayed:

Forum bardzo dobre,jak ludzie którzy je tworzą ?

Dział "Na każdy temat" jak nazwa głosi jest o każdym temacie,również o polityce mogą być kwestie. Oczywiście nie ma obowiązku włączania się w dyskusje lub nawet czytania jej. Takie moje zdanie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film który w pigułce pokazuje sytuacje która ma również moim zdaniem miejsce,jest tam małe lokowanie książki,ale myślę że warto poświęcić kilka minut na obejrzenie materiału.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych, którzy mówią, że to zwykła grypa nie komentuję. ok, może niektórzy przechodzą lekko..

ja pisałem już parę przykładów wcześniej, pech chciał, że też się zakaziłem. mam 31 lat, temperatura wariowała mi jak głupia raz osłabienie 35 stopni żeby za pół godziny mieć 38. kaszel miałem taki, że się dusiłem, zresztą jeszcze mi nie przeszedł do końca (3 tygodnie od zakażenia). sił nie miałem w ogóle, do tej pory męczy mnie przejście 200m, moja żona się śmieje, że męczę się bardziej niż ona w 9 m-cu ciąży. w przyszłym tygodniu prawdopodobnie idę zrobić badania płuc. także przestańcie jeden z drugim pieprzyć, że to zwykła grypa. a jak przeszedłeś bezobjawowo lub łagodnie - ciesz się ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jedrekx napisał:

tych, którzy mówią, że to zwykła grypa nie komentuję. ok, może niektórzy przechodzą lekko..

ja pisałem już parę przykładów wcześniej, pech chciał, że też się zakaziłem. mam 31 lat, temperatura wariowała mi jak głupia raz osłabienie 35 stopni żeby za pół godziny mieć 38. kaszel miałem taki, że się dusiłem, zresztą jeszcze mi nie przeszedł do końca (3 tygodnie od zakażenia). sił nie miałem w ogóle, do tej pory męczy mnie przejście 200m, moja żona się śmieje, że męczę się bardziej niż ona w 9 m-cu ciąży. w przyszłym tygodniu prawdopodobnie idę zrobić badania płuc. także przestańcie jeden z drugim pieprzyć, że to zwykła grypa. a jak przeszedłeś bezobjawowo lub łagodnie - ciesz się ;) 

Zwykła grypa to Twoim zdaniem żadna choroba? Moja znajoma z zmarła z powodu grypy,z dokładniej jej powikłań w postaci zapalenia mięśnia sercowego. Tez nie miała sił wejść po schodach,a przecież to zwykła grypa była którą ciężko przeszła bo nie leżała w łóżku ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wcześniej grypy nie miałeś? Zanim ten sławny covid wyszedł, mnie też grypa złapała taka, że ruszać się nie mogłem, duszący kaszel, ból wszystkich mięśni itp. To sezon grypowy, ktoś zachoruje - ok, zdarza się. Nie trzeba w tym celu uśmiercać połowy świata ze strachu w domu. Co roku na grypę ludzie umierali i to bez zamkniętych szpitali jak teraz, a z pełną opieką, a o liczbie zgonów kilkukrotnie większej od tych, na covid nawet nie wspomnę. Ludzie się wcześniej nie interesowali tym, bo każdy uznawał to za normalne. Teraz te maski to dno, wirusy mają je głęboko w poważaniu, a Ty możesz zarazić kogoś innego dotykając klamki, której on też później dotknie, żadne alkohole nie pomogą czy odkażenie rąk po przyjściu do domu.

Edytowane przez Langista
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grypa jest chorobą, bardzo poważną. ale przechodząc ją kilkukrotnie, a przechodząc covid mam porównanie. widziałem przypadki w mojej rodzinie, gdzie ciocia lat 68 ledwo z tego wyszła i schudła prawie 30kg. wyła z bólu jak ją zaatakowało.. w kręgosłup. włącznie z tym, że musiała dostawać plastry z morfiną. każdego atakuje inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że wystarczyło by zakomunikować, aby każdy kto jest chory i przechodzi ciężko chorobę, po prostu leżał w domu lub szpitalu dla potrzeby. Nie zamykać gospodarki dla całego świata, bo odsetek (serio, odsetek) ludzi ciężko tą chorobę przeszedł. Jakby do tych co zchorowali dodać tych, co przeszli bezobjawowo, wyszedł by promil osób, które przeszły ją w ciężki sposób, ale lepiej oszukać wyliczenia w mediach żeby napędzić koło strachu i trzymać zwierzęta w klatkach ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też uważam, że zamykanie gospodarki w taki sposób, w jaki jest to robione to paranoja.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grypa tez mutuje,a w tym roku przecież znikła całkowicie... tak przynajmniej media Głównego ścieku oznajmiają. To jest poważna choroba której skutki kładą ludzi do grobu gdy ją próbują ignorować. A korona wirusy odpowiadają za przeziębienia bez większych konsekwencji. Więc jak widać można zamienić nazwy chorób,nasiać panikę testami które chgw co określają i można ludzi gnębić,tak jak na tym filmie który powyżej wstawiłem.

Edytowane przez pila24
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...