Jump to content
0
sołtys85

Praca Specjalista ds. Zakupu Samochodów Warszawa

Recommended Posts

Cześć

Panowie, buduje zespół młodych, bystrych ludzi dla firmy 321Sprzedane. Potrzebuję ludzi z pasją do motoryzacji, którzy znają sie na robocie i nie boją sie wyzwań. Praca na terenie Warszawy i okolic (w punktach stacjonarnych).

CV na maila poproszę, najlepiej ze zdjęciem.

Do punktu skupu aut poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Zakupu Samochodów z umiejętnościami negocjacyjnymi i dobrym podejściem do klienta.

Zadania:

  • Nawiązywanie pierwszego kontaktu z klientem (badanie potrzeb, prezentacja oferty)
  • Wycena samochodu po inspekcji technicznej
  • Przedstawienie oferty odkupu samochodu i prowadzenie negocjacji z klientem
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z odkupem pojazdów
  • Sporządzanie raportu obrotu

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży (branża motoryzacyjna mile widziana)
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem indywidualnym
  • Pozytywne i profesjonalne podejście do klienta, elastyczność oraz cierpliwość
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy nad wieloma zadaniami, nadawania priorytetów oraz zarządzania czasem
  • Zorientowana na cel postawa, proaktywne podejście oraz szybkie przyswajanie wiedzy
  • Umiejętność obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)
  • Pakiet benefitów (do wyboru m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
  • Szkolenia z zakresu umiejętności sprzedażowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość pracy w firmie, która wprowadza innowacyjny sposób sprzedaży i kupna samochodów na polskim rynku

Link to post

Moge prosić o numer kontaktowy ?

0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Create New...