Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z oświetleniem ''na nogi'' - nie działają lampki po otwarciu drzwi


1szewczi90

Rekomendowane odpowiedzi

witam:wink:, gdzie szukać przyczyny? Bo nie działa mi oświetlenie na nogi podczas otwierania drzwi... tak samo czerwone lampki ostrzegawcze te na bokach drzwi też się nie zapalają. Ktoś chyba coś grzebał przy tym bo prawa lampka pasażera na przodzie to w zasadzie jej nie ma, nie ma tego plastiku gdzie się wkłada zarówkę... :thumbdown: tylko kable widzę no i miejsce na lampkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupiłeś niedawno?? Lampki działały wcześniej?? Wina pewnie leży w mikrostykach w zamkach drzwi. Najlepiej podłącz vcds'a i odczytaj błędy w module komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2020 o 20:53, Lukasz_mk2 napisał:

Auto kupiłeś niedawno?? Lampki działały wcześniej?? Wina pewnie leży w mikrostykach w zamkach drzwi. Najlepiej podłącz vcds'a i odczytaj błędy w module komfortu.

Auto kupione niedawno. Już z niedziałajàcymi lampkami. Ok podłączy się pod kompa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pytanie, czy jak otwierasz drzwi to na FIS'ie masz informacje na ten temat?? czy podświetlenie sufitu się włącza??

Co do lampek w tapicerce to może ktoś założył tylko lampki nie podłączając ich. Jak będziesz podłączał auto pod VCDS'a to odpisz numer modułu komfortu i wklej go tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli na FISie nie bedzie komunikatu otwartych drzwi to problem będzie w mikrostyku zamka

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2020 o 12:41, Lukasz_mk2 napisał:

jeszcze pytanie, czy jak otwierasz drzwi to na FIS'ie masz informacje na ten temat?? czy podświetlenie sufitu się włącza??

 

Tak, fis pokazuje otwarte drzwi gdy są otwarte. Oświetlenie w podsufitce też działa razem z drzwiami. 

Jeszcze mam to doświetlanie w halogenach jak zamykam otwieram auto to mam pytanie bo otwieram auto to halogeny się zapalają ale gdy otworzę drzwi kierowcy to halogeny gasną odrazu. Tak ma być? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, 1szewczi90 napisał:

Tak, fis pokazuje otwarte drzwi gdy są otwarte. Oświetlenie w podsufitce też działa razem z drzwiami. 

Jeszcze mam to doświetlanie w halogenach jak zamykam otwieram auto to mam pytanie bo otwieram auto to halogeny się zapalają ale gdy otworzę drzwi kierowcy to halogeny gasną odrazu. Tak ma być? 

Tak ma być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...