Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z przyśpieszaniem


Sebastiano158

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie słyszałem że kolega kixi 4 trochę się zna mianowicie mam problem auto raz przyspiesza raz jakieś stare pasaty że świateł lepiej się rozpędza wtryski spr na maszynie turbo zregenerowane ale nie wiem czy był sens błędów brak logi robione wszystko ok dpf czysty ładnie się wypala co 600km przepływke zmieniłem klapki na kolektorze czyszczone a auto zachowuje się że raz jest fajnie dynamicznie się rozpędza cicho pracuje a nie raz dopiero ciągnie od 2000 obr i to nawet nie ze jak ruszę z miejsca to przy 1500obr buczy i nie ma wogole przyspieszenia słyszałem do zaworkach przy turbinie dv pomocy bo już nie wierzę auto ma 180km a zachowuje się jakby miał 90 2.0 tdi CR 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś włamanie i ukradli Ci wszystkie znaki interpunkcyjne? Popraw ten post, bo się czytać tego nie da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ja szukam tu jakiś porad związanych z autem a nie lekcji j. Polskiego nie masz ciekawego do powiedzenia to daruj sobie. Część 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej kolega napisał. Popraw znaki to może ktoś zrozumie i pomoże.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zacznę od początku, potrzebuję pomocy tak jak wcześniej napisałem jest problem bo auto raz lepiej się zbiera, ładnie przyspiesza mogę go praktycznie nawet na 3 biegu przytrzymać z obrotami do 3500 obr i wogole silnika nie słychać pracuje pięknie a raz przy około 2 tys obr auto nie przyspiesza i jest głośne słyszałem coś że te zaworki przy turbinie lubią szwankować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...