Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pas przedni Przed lift a polift


Aron21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . 

Zakupiłem po kilku latach przerwy z Audi :( ponownie Audi A4 B8 model Liftowy z 2012r . Auto miało lekką kolizję z przodu i ma pęknięty pas przedni . Chce go wymienić tylko z tego co patrze na allegro to są niby 2 rodzaje . Właśnie do przed lifta 08-11 oraz polifty 12-15 . Choć nie powiem ,że z tego co patrze na jeden i drugi to niczym się dla mnie nie różni . Ma ktoś jakąś informacje jak to wygląda z tym pasem przednim czy to aby nie jest taki sam od 08-15 tylko sprzedawcy chcą się dostosować do klienterii co ma przed lifta a co polifta ? 
Na moje oko to tylko różni się belka z przodu bo polift ma wieksze wgłebienia i nic pozatym jeżeli chodzi o pas przedni . 
Czy może ktoś mnie poinstruować ? 
Silnik 2.0 TDI 177KM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, wrclaguna napisał:

Na pewno roznica jest w mocowaniu gornego zaczepu lampy

Też tak myślałem że napewno w tym jest różnica ale znalazłem gościa co sprzedaje kompletny pas od przedlifta oraz polifta i dokładnie idąc cm po cm każdego pasa otworty oraz uchwyty na lampy ma w tym samym miejscu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas jest taki sam . Tak jak pisze Grzegorz brak górnego zaczepu do lamp , tylko ten uchwyt jest dokładany ( wsuwany - przykręcany ) więc pewnie można go dokupić w ASO . Bez tego uchwytu lampa nie wypadnie i nic się z nią robić nie będzie :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak , już sprawdziłem,  mam z pasa poliftowego te uszy tylko problem jest taki że  nie ma do nich otworów i trzeba to albo zostawic bez albo coś wymyśleć;) dziękuję za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może zdjęcie tych "uszu", elementu którym sie te pasy różnią? Ogladam zdjecia pasów przed i polifta i dla mnie wszystko wyglada tak samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...