Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wzmacniacz plug and Play do 1500 zl


Gtuki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zabrałem się od wymiany przedniego nagłośnienia . Po wymianie lewej strony. Zestaw gra bardzo słabo,  słaby bas   w porównaniu z seryjnym głośnikiem prawa strona . Wszystko zrobiłem jak należy wygłuszeno drzwi , boczek   wszystko wpięte prawidłowo w czym jest problem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że polaryzacja poprawna. Nowe głośniki muszą się wygrzać. Ja po wymianie na Focale FX też miałem podobne odczucia. Jednak z tygodnia na tydzień muzyka coraz lepiej brzmiała. Bas wrócił, a kontrolę niskich i wysokich tonów ustawiłem na 0.

Edytowane przez Ninja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Polaryzacja poprawna  mam nadzieję że będzie lepiej na razie na serii lepszy bas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podanie nazw wzmacniaczy do wpiecia  pod tuner w lewym boczku bez żadnego kombinowania .  Do napędzenia przedniego systemu focal 165 as 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz z wbudowanym procesorem Helix pp50dsp lub inne z tej serii.

Edytowane przez Ninja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało sie zakupić wzmacniacz? Jaki konkretnie wybrałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nic nie kupowałem . Głośniki się wygrzaly i grają rewelacyjnie . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samo po wsadzeniu Morel Tempo Ultra 602 (wygłuszenie itd zrobione) i napędzaniu z radia... słabizna straszna w basie, dużo gorzej jak seria...

Po podpięciu wzmacniacza (Helix M Four): niebo a ziemia... ale jeszcze brakowało uderzenia, nawet po podkreceniu basu. Teraz, po miesiącu jak się głośniczki dobrze wygrzały to dopiero jest trzepanie nogawkami :-D Także "wygrzewanie" to nie bajka ;-) Trzeba poczekać.

Sam planuję i od razu polecam też DSP, bo wyraźnie sterowanie głośnością nie jest liniowe i Audi tnie bas ze wzrostem głośności, a niektóre rejestry wyostrza, brakuje też najniższych rejestrów. Jak środek i góra zacyznają już powodować głuchotę, to basu jest przymało, trzeba podkręcić, żeby go poczuć... Ale po takim podkręceniu basu i potem przyciszeniu całości jest straszne buczenie wysokim basem, że nie da się słuchać. Przy włączonej GALI robi się cyrk całkiem, więc trzeba wyłączyć. Widać, że zaszyte seryjnie DSP robi co może, żeby fabryczne głośniki jako tako grały, ale nijak nie nadaje się to pod lepsze granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mógłbyś powiedzieć czy ten procesor pasuje p&p i nic nie trzeba przerabiać . Ja zastanawiam się nad ta opcja i nie wiem czy będzie pasować p&p

040E6CAB-6D12-4B77-A0BC-EDB99504069F.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...