Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Panowie prośba o ocenę pracy tunera


indyczes

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Jak dla mnie te wartości są nierealne, czy ten nagły skok Niutona nie zabije sprzęgła? Wszystkie graty seria, robione przy niskiej temperaturze ale i tak to mnie nie przekonuje.

20200210_195025.jpg

Edytowane przez indyczes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten niut to jakiś podejrzany. Wrzuć logi to więcej powie.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko sam program, osprzęt seria, logi wykonam pewnie jutro lub pojutrze jak będę miał pomocnika. Obawiam się,że to może być zabójcze dla silnika, w serii wyszło 245nM to również dziwne. Auto fajnie jedzie ale jakoś nie mam przekonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś kiedykolwiek takiego niuta w 1,8t po samym programie? Bo ja nie :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wykres  jest totalnie z d... albo jeśli faktycznie jest tyle nm to turbo ładuje na maksa i długo to nie pożyje, druga sprawa seryjny układ paliwowy (wtryski) nie pozwolą na zrobienie bezpiecznych 200 km w tym aucie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię logi i wtedy coś może się wyjaśni. Czy oprócz logów 002-033, 003-020, 115-118 wykonać jakieś dodatkowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program jest przegięty pod seryjny osprzęt bfb. Wtryski na granicy pętlenia, a momentami pętlą np. przy 4760obr,  i jeśli masz seryjne k03 to długo nie pożyje, a szkoda bo ładnie wstaje i pompuje. Ze 200 koni jest ale takiego niuta co na wykresie to nie ma wg mnie.

Do poprawki.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to się potwierdza, byłem dzisiaj u gazownika i niestety nie mogł wystroić instalki, między 5-6krpm zapętla wtryski gazowe, kompromisowo jest w tym zakresie włączone przejście na benzynę. Czy z logów wynika jakies totalne przeładowanie? Rozumiem,że zadane ciśnienie doładowania przez tunera jest za wysokie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program jest do poprawki i tyle. Zainwestuj jeszcze w bexowe wtryski to będzie zapas. 

Instalka lpg z zapasem? 

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według gazownika instalacja sporo z zapasem, graty następujące: wtryski ACW02, parownik KME GOLD GT, centrala KME NEVO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ponoć kme tak fajnie obsługuje zapętlenia itp. Przynajmniej z tego tytułu podniecają się na lpg forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy takim przepływie było 190KM i 330Nm, jak chcesz wtryski z BEX to mam jeździłem 2 msc na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, morelo napisał:

U mnie przy takim przepływie było 190KM i 330Nm, jak chcesz wtryski z BEX to mam jeździłem 2 msc na nich.

Ile chcesz za te wtryski? Czy do wymiany potrzeba jeszcze jakieś uszczelnienia itp?

Edytowane przez indyczes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie uszczelniacze były nowe i oryginalne, żaden nie ma żadnego uszczerbka cena 180 plus kurier ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft poprawiony, jak to oceniacie teraz? Jest lepiej ale nie do końca.

po poprawce.jpg

Edytowane przez indyczes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj logi. Wykres też jakiś pofalowany więc podejrzewam, że dalej coś go boli ale przynajmniej wynik bardziej realny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...