Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Cześć wszystkim, miło że mogę dołączyć do doświadczonych ludzi znających temat. Posiadam A4 B8 2.7TDI, mieszkam ok 10km od Krakowa.

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam jestem Andrzej mieszkam 30km od Wawy na forum jestem poszukać potrzebnych do zakupu a4 b8 ??

Miło dołączyć. Udanego dnia,

pozdrawiam,

Tomek

,,,

Cześć, jestem Mjecisuaf, posiadam Audi A4 B7 2.7 TDI Multitronic i mam nadzieję znaleźć ciekawe informaje :)

,,,

Cześć, jestem Radek. Od niedawna wszedłem w posiadanie Audi A4 B8 Lift. Liczę na owocną współpracę ☺

,,,

Czołgiem,jestem Andrzej. Myślę że wymiana wiedzy i porad będzie owocna. B6-s4-avant.

,,,

Przesiadka z Japończyka na niemiaszka. Mam nadzieje, że nie będę narzekał ? pozdrówka

,,,

Cześć. Chciałbym powitać wszystkich klubowiczow. Wraz z moją poczciwa babcia postaramy się dotrzymać wam towarzystwa oraz w razie problemu efektównie pomagać w miarę mozliwosci. Stwierdziłem że auta nie oddam chodźby 5lat miała czekać na czesci (drugie B5 tym razem już w Q) i przez to prędko was nie opuszczę :p Życzę wam szerokości i bez awaryjnego 2020r! Pozdrawiam