Jump to content
0
grzes283

Audi A4B8 S-Line 2.0 CAHA Quattro - forumowe-

Recommended Posts

Audi A4B8 S-Line 2.0 CAHA Quattro - forumowe-

image;s=644x461
WWW.OLX.PL

VIN : WAUZZZ8K1AA016952 Audi oryginalnie w pakiecie s-line , zewnętrznym i wewnętrznym ! Wyposażenie jak wyjechał z fabryki, nic nie dokładane...

Wszystko w treści ogłoszenia. Autko należało do naszego kolegi z forum - jozek726 - stara gwardia na pewno pamięta tego pana ;-)

Zupełnym przypadkiem odkupił go chyba 3 lata temu mój znajomy, wszystko robił  przed czasem, dbał o mechanikę i optykę auta. Jeżeli ktoś szuka zadbanego, pewnego i wyposażonego auta, myślę że lepiej nie znajdzie. 

Zapraszam do kontaku przez OLX z Patrykiem, na pewno odpowie na każde pytanie.

Mogę tylko polecić auto :) 

k5x6V52.jpg

Motoryzacja to nie tylko samochody , to ta magiczna więź łącząca kierowcę z jego samochodem....

Kiera też jest S-line?

I znaczki na blotnikach troche za nisko ale poza tym wygląda na fajny egzemplarz. 

Być może błotniki miał lakierowane, wieć stąd źle przyklejone emblematy. Niestety nie każdy przykłada się do swojej roboty w każdym detalu.

Bądź mógł ktoś "przytulić" sobie emblematy, ja miałem w małyszu podobny przypadek i musiałem naklejać kolejne.

Ale ogólnie autko bez zarzutu. Coś tam miał lakierowane na pewno, ale trzeba by kontaktować się z Patrykiem. Znaleźć takie drugie na portalach graniczy z cudem. Tym bardziej, że jest z pewnej - nie jednej ręki ;-)

Edited by grzes283

Być może błotniki miał lakierowane, wieć stąd źle przyklejone emblematy. Niestety nie każdy przykłada się do swojej roboty w każdym detalu.

Bądź mógł ktoś "przytulić" sobie emblematy, ja miałem w małyszu podobny przypadek i musiałem naklejać kolejne.

Ale ogólnie autko bez zarzutu. Coś tam miał lakierowane na pewno, ale trzeba by kontaktować się z Patrykiem. Znaleźć takie drugie na portalach graniczy z cudem. Tym bardziej, że jest z pewnej - nie jednej ręki ;-)

0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...