Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czym ukryc rysy?


nexetix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam audi a4 b6 z 2001 wiec nie będzie niczym dziwnym ze mam całkiem sporo małych rys zadrapań większych również typowe 19 letnie auto.

Uznałem ze chciałbym doprowadzić je do jak najlepszego stanu z nieprzesadnie dużym wkładem finansowym, widziałem dużo kredek, pisaków, mazaków, past, klei, żywic i innych rzeczy które maja zakryć/pozbyć się rysy/zalatać itp. no żeby rys/zadrapań nie było stad moje pytanie testował ktoś z was cos takiego co działa co polecacie co kupić, a co omijać szerokim łukiem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rysy do podkładu to nic nie zrobisz tymi super kredkami i innymi wynalazkami. 

Polerka mechaniczna jak ma być efekt. Wszystkie politury i pasty co maskują rysy są dobre do pierwszego deszczu albo mycia auta. 

Tanim kosztem nic nie zdziałasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej rysy zakryć plandeką . Działa w 100%.

 

 

Tak na poważnie nikt Ci tu z fusów nie będzie wróżyć . Pokaż co to masz za rysy a na pewno ktoś ci doradzi czy polerka wystarczy czy lakiernik czy coś innego.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, slimok napisał:

Najlepiej rysy zakryć plandeką . Działa w 100%.

:grin:

 

W dniu 14.02.2020 o 13:45, nexetix napisał:

Witam, mam audi a4 b6 z 2001 wiec nie będzie niczym dziwnym ze mam całkiem sporo małych rys zadrapań większych również typowe 19 letnie auto.

Uznałem ze chciałbym doprowadzić je do jak najlepszego stanu z nieprzesadnie dużym wkładem finansowym, widziałem dużo kredek, pisaków, mazaków, past, klei, żywic i innych rzeczy które maja zakryć/pozbyć się rysy/zalatać itp. no żeby rys/zadrapań nie było stad moje pytanie testował ktoś z was cos takiego co działa co polecacie co kupić, a co omijać szerokim łukiem?

 

Podjedź do jakiegoś najbliższego zakładu detailingowego znajdującego się w Twojej okolicy, niech to zobaczą i ocenią&wycenią. Na ww.środki nawet nie marnuj kasy bo to nic nie daje. 

Edytowane przez M@rcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2020 o 13:45, nexetix napisał:

do jak najlepszego stanu z nieprzesadnie dużym wkładem finansowym,

To się nie łączy :)

A kredki, pisaki, mazaki mozna używac w szkole :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...