Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poprawa audio w a4 b5- Prośba!


Bukalovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie:D

Zaczynając, mam a4 b5 sedan polift a w nim:

-Radio Concert I, głośniki oczywiście przód + tylne drzwi(co ciekawe poprzedni właściciel dał tylne boczki, w których jest miejsce na głośniki-maskownice bose, więc kiedyś musiały tam grać zapewne) + tylna półka

Problem jest taki, że ostatnio zmieniłem pierdzące nokie na przodzie już jest okej, tylna półka delikatnie już daje oznaki zmęczenia, lecz chciałbym się zająć tematem głośników w tylnych drzwiach.

Aktualnie grają tam oryginały, które są wykończone. Chciałbym je zmienić na oryginały od avanta-gdzie normalnie one występowały czyli bodajże isophony.

[PYTANIE] jest takie, czy warto je zmieniać czy odłączyć? Zastanawia mnie również fakt, że oryginalnie jest 6 głośników- ja mam 8, i czy fakt, że mam dodatkowo dołączone tylne drzwi nie obciąża za bardzo radia? Lub ewentualnie czy zmiana radia na nieoryginalne polepszy jakość dźwięku?

Jestem w tym temacie dość laikiem, będę bardzo wdzięczny za rozjaśnienie mi tej cięzkiej kwesti- jak każdy chcę mieć przyzwoitą jakość audio w aucie i do tego dążę aktualnie.

Z góry dziękuję każdemu, kto postara się mi pomócB)

 

Edytowane przez Bukalovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...