Skocz do zawartości
IGNOROWANY

GDZIE CZUJNIK TEMP. ZEWNETRZNEJ?


Gość nowy

Rekomendowane odpowiedzi

eee to pewnie znaczy ze mam tylko czujnik bez wyswielenia temp zew

dzięki za info

u mnie tak samo jest czyli brak wyświetlacza na desce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipnie troche ... w sumie to szczegół ale jak już jest czujnik to i wyswietlacz by sie przydal ... tak mysle

Ano przydałby się, ja kupiłem termometr taki z sądą na zew. i wew. ale kiepsko wygląda :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale chyba mozna se jakoś zamontowac taki wyswietlacz jak mają oryginalnie niektóre modele ... moze ktos juz robil cos takiego??

raczej da sie to zrobic poniewaz do tego wyswietlacza idzie osobna wtyczka, nie jest podlaczony do licznika

problemem bedzie zdobyc taki wyświetlacz :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie pod temat i zapytam, czy uwas tez tak jest, np wsiadam rano (5-6)jest 9,5 odpale i pochwili 10.5 watppie ze co kolwiek sie rozgrzalo juz kolo chlodnicy, a wczoraj dosc wialo nie bylo w Gdyni za cieplo a mi pokazywal o 20godzinie 17 st ;) mysle ze jest czujnik uszkodzony i teraz czy wymiana jest szczegulnie trudna?? i ile moze kosztowac taki wskaznik pozdro

Ps a raz byl taki przypadek ze pokazywało +5 stopni a bylo gdzies 12.5 czy to mozliwe ze zapamietuje czujnik najnizsza temp do czasu odpalenia auta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściewie to nikt precyzyjnie nie odpowiedział na wcześniej zadane pytanie więc ponowię ;)

U mnie w sprzęcie (1994r, bez klimy) nie ma wyświetlania temp. zewnętrznej

Czy można to jakoś dorobić? tzn. zamontować czujnik, podłączyć do wyświetlacza czy może trzeba dołożyć wyświetlacz? Czy ktoś to przerabiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...