Skocz do zawartości
IGNOROWANY

GDZIE CZUJNIK TEMP. ZEWNETRZNEJ?


Gość nowy

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!

Coś nie tak z moim czujnikiem temperatury zewnetrznej-VAG pokazuje przerwę lub zwarcie do plusa. Nie wiem tylko gdzie szukać tego czujnika żeby go sprawdzić. Nie piszcie proszę "czujnik jest gdzieś koło...itd". Jeżeli ktoś wie jak to wygląda i gdzie konkretnie szukać to prosze o pomoc.

POZDRAWIAM AUDI-maniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzy zderzakiem a chlodnica.

Dokładnie.Jak podniesiesz maske i spojrzysz w dół , to powinieneś go zobaczyć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jaka temperaurę Ci wskazuję to będziemy wiedzieć czy jest to przerwa czy zwarcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ale jak na razie to nie mogę zlokalizować tego czujnika... Czyżby nie było go wcale?

Moze masz autko po dzwonie i komus nie chcialo sie montowac nowego. Poszukaj moze gdzies kable sa zailozowane i zawiniete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

Coś nie tak z moim czujnikiem temperatury zewnetrznej-VAG pokazuje przerwę lub zwarcie do plusa. Nie wiem tylko gdzie szukać tego czujnika żeby go sprawdzić. Nie piszcie proszę "czujnik jest gdzieś koło...itd". Jeżeli ktoś wie jak to wygląda i gdzie konkretnie szukać to prosze o pomoc.

POZDRAWIAM AUDI-maniaków.

a wczesniej pokazywal normalna temperature ???

jak nie ma go miedzy chlodnica a zderzakiem to pewnie ktos nie wiedzial i gdzies wczepil ... musisz poszukac ... chyba ze go nie masz ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sobie leży luzem właśnie w tym miejscu. Nie wiem czy gdzieś powino być mocowanie do niego.

powinien byc przymocowany ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być przymocowany ;) jest taki specjalny platik ;) Ja mi lakiernik ułamał ale kolega mi z blaszki ładnie dorobił ;)

Ja zauważyłem, że przy przerwie pokazuję maksymalną ujemną temperatyre, przy zwarciu powinien pokazywać na maxa plusową. Jeśli czujnik jest to myślę że możesz mieć gdzieś kiepskie połączenie w którejś wtyczce lub kabelek naderwany. czujnik nie jest za duży - może tak jak piszą koledzy gdzieś leży ;)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej wersji był zewnętrzny czujnik temperatury czy nie.

nie w kazdej ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak to jest ... jezeli czujnik temp zewnetrznej mam zamontowany ale nie wyswietla mi sie w srodku ta temperatura tzn ze to wyswietlacz padl czy poprostu niektóre modele nie wyswietlają tej temp ....ale wtedy po co czujnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak to jest ... jezeli czujnik temp zewnetrznej mam zamontowany ale nie wyswietla mi sie w srodku ta temperatura tzn ze to wyswietlacz padl czy poprostu niektóre modele nie wyswietlają tej temp ....ale wtedy po co czujnik

Jeśli masz klimę to jest potrzebny, poniżej 5 stpni na zew. nie włączysz klimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...