Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drgania caga na zimnym


Baker35

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, wielik napisał:

Duże masz korekty wtryskiwaczy mi na zimnym max do 0.60 skaczą  a tu ponad 1mg..ale widzę że różnica ciśnienia paliwa  też nieźle skacze  .. 

Coraz bardziej zaczynam podejrzewać ten zawór na listwie albo pompie cr..

Zobacz też wrzuciłem filmy..w tym wątku

 

Po dwóch minutach korekty są do 0,25 max , też obstawiam zawór tylko w który strzelać, bo jest ich 3 ,większość miała problemy z zaworem tym przy ścianie grodziowej . Widziałem twoje filmiki i u mnie tez tak było,  dziś akurat ustrzeliłem większe drgania a tak to zazwyczaj są mniejsze . Szkoda że nie idzie jakoś zdiagnozować tych zaworów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, \baker35 napisał:

Po dwóch minutach korekty są do 0,25 max , też obstawiam zawór tylko w który strzelać, bo jest ich 3 ,większość miała problemy z zaworem tym przy ścianie grodziowej . Widziałem twoje filmiki i u mnie tez tak było,  dziś akurat ustrzeliłem większe drgania a tak to zazwyczaj są mniejsze . Szkoda że nie idzie jakoś zdiagnozować tych zaworów. 

Też obstawiam ten przy grodzi ale jest oczywiście najdroższy... Ostatnio zauważyłem u siebie że ten zawór  na pompie cr ma przylamany wtyk i zgrzany - widać ktoś go ułamał i może to to gówno bruździ..  :kwasny:

Chyba trzeba wymieniać każdy po kolei droga niwelacji..

Edytowane przez wielik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję trochę temat, u mnie identyczny objaw trzęsienia na zimnym. Miesiąc temu wymieniłem dwumasę, była rozwalona. Przed wymianą trzęsło na zimnym i na ciepłym silniku. Teraz tylko na zimnym, ale irytuje mnie to.

Czy ktoś poradził sobie z tematem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję temat. Mam podobny problem może ktoś zna rozwiązanie. 

Posiadam CJCA 143km 2013 multitronic - i zauważyłem że przy ustawieniu skrzyni w pozycji ''P'' wibruje auto czuć na fotelu, na pozycji ''D'' jest spokój. 

Nadmienię że wymieniałem poduszkę silnika lewą bo była uszkodzona i wcześniej właśnie były też lekkie wibracje, ale teraz po wymianie nadal występują i dodatkowo są one mocniejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...