Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głowica


ziutek657

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystki! Panowie mam pytanie. Mechanik w październiku robił mi uszczelke pod głowicą jednak nie jestem pewien czy wysłał ją do sprawdzenia czy tylko ślusarz zrobił planowanie. Po krótkim czasie objawy wróciły i pojechałem do niego. Zrobił test na CO2 i wyszedł pozytywny. Zdjął głowicę okazało się że jest pęknięta. Gdy spytałem jaka mogła być przyczyna powiedział że nie wie może przy skręcaniu. 

Teraz pytanie kto poniesie koszty naprawy bo narazie nic o kasie nie gadałem z nim a auto czeka na drugą głowicę. Miał ktoś podobną sytuację ? Dodam że wymiana uszczelki kosztowała mnie w październiku 1700zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz paragon, fakturę a mechanik stwierdził, że mogło to się stać przy skręcaniu to jakby przyznał się do winy więc koszta powinien pokryć on. I raczej na każdą naprawę jest gwarancja, rękojmia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wzialem zadnej fv ani paragonu bo nigdy u mechanika nie bralem takich rzeczy. Przyznal sie ale czy zaraz zdania nie zmieni to nie mam pojecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ziutek657 napisał:

Nie wzialem zadnej fv ani paragonu bo nigdy u mechanika nie bralem takich rzeczy. Przyznal sie ale czy zaraz zdania nie zmieni to nie mam pojecia

To teraz tylko liczyć na jego łaskę :D Powie panie pan u mnie nie był, trzeba zapłacić i nic mu nie zrobisz a 1,7k na ulicy nie leży. Na przyszłość pamiętaj, aby brać to jest jedyny dowód dzięki, któremu możesz walczyć o swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...