Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stuki/trzeszczenie z przodu z prawej strony - nagranie


Fatal1ty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mam problem ze zdiagnozowaniem co powoduje odgłosy jak na nagraniu ( trzeba się wsłuchac w tło, dobrze słychać pomiędzy 11 a 15 sekundą , lepiej niestety nie udało mi się tego uchwycić :/ ). Odgłosy te dochodzą z prawej przedniej strony auta, ujawniają się przy jezdzie powyżej 80 km/h niezależnie od stanu drogi i kierunku jazdy i w ostatnim czasie dość mocno się nasiliły. W zawieszeniu niby wszystko ok, brak luzów. Ostatnio wymieniłem tulejki wahacza dolnego, niniejszy dziwek był przed wymiana i myślałem ze właśnie te tulejki są winowajca i niestety okazało się ze to nie to. Z większych napraw na prawej stronie to wymieniane były dwa łożyska półosi w skrzyni. Dźwięk ten można porównać z czymś luźno latającym. 

Nagranie   <—

Bardzo proszę o pomoc, z góry dzięki ;) 

 

 

Edytowane przez Fatal1ty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzą z prawej strony Auta? Mamy się domyślać, że chodzi o prawe przednie koło tak? Do sprawdzenia przeguby, tarcze, klocki, opony (może kamyszek w bieżniku) :) 

A może coś z tapicerką jest nie tak i wpadło coś w jakiś plastik lub jakaś śrubka się poluźniła? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak wydaje mi się ze odgłosy dochodzą z prawej przedniej strony auta , nie koniecznie z koła. Kamien odpada gdyż takie odgłosy mam juz od jakiś 2 msc lecz w ostatnim czasie bardzo się nasiliły. Co do przegubów to chyba ten stukot objawiał by się przy kręceniu kołami u mnie natomiast występuje nawet na prostej równej drodze .

Edytowane przez Fatal1ty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...