Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wtryski 216 moc i korekta softu?


kojot692880745

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jak w temacie, niebawem będę wymieniał wtryski bo są już dosyć słabe i tu pojawia się pytanie, otóż myślę założyć 216 bądź 230, chciałbym się dowiedzieć jaka moc mogą dać wtryski oczywiście z programem albo bardziej o ile więcej niż w aucie po samym programie i czy po wymianie wtrysków trzeba robić jakąś korektę softu? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko wtryski zamierzasz wymienić? Sprawdź stan pompy zanim pójdziesz modyfikacje i stan motoru. Soft na wtryskiwaczach 0.216 powinien dać ~130 KM. 
Podmiana wtrysków wymaga korekcji mapy.

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompę robiłem miesiąc temu bo ciekła, jest w stanie bardzo dobrym. Motor wydaje mi się ze jest w bardzo dobrej kondycji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe że samym programem robią ponad 140 koni a programem i wtryskami 130? Teraz mam napewno ponad 130 bo Avf i AWF robię swoją bez problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kojot692880745 napisał:

Witajcie, jak w temacie, niebawem będę wymieniał wtryski bo są już dosyć słabe i tu pojawia się pytanie, otóż myślę założyć 216 bądź 230, chciałbym się dowiedzieć jaka moc mogą dać wtryski oczywiście z programem albo bardziej o ile więcej niż w aucie po samym programie i czy po wymianie wtrysków trzeba robić jakąś korektę softu? Pozdrawiam 

korekta wymagana 

po modyfikacji okolice 135-145 PS  (kwestia stanu pompy wtryskowej)

na więcej nie pozwala seryjne turbo , takze jak masz zdrowy seryjny uklad wtryskowy i nie zamierzasz zmieniac w przyszłosci turbo na większe to wymiana wtryskiwaczy na większe nie za bardzo ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...