Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felga 17 ET 37 do A4 B6


Damjan

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Powiedzcie mi czy felga 17 7J ET 37 będzie pasować do A4 B6 i nie będzie haczyc o zacisk?  Mam seryjne hamulce. Z tego co gdzieś wyczytałem to nawet ET 28 przy 7.5 J zakładają i jest ok. Czyli ET 37 przy 7 calach szerokości powinno pasować, ale chciałbym się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności od zacisku i wklęsłości felgi, ale czym niższe ET tym felga bardziej na zewnątrz wychodzi, tym samy rotor oddala sie od zacisku.
Seryjnie 17" ma 7.5J ET43 i jest parę cm luzu. 7j et 37 też wejdzie i o nic obcierać nie będzie

Edytowane przez C4NC3R
Błąd myślowy
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, C4NC3R napisał:

.... czym większe ET tym felga bardziej na zewnątrz wychodzi, tym samy rotor oddala sie od zacisku.

Chyba odwrotnie 

 

aYX0E7W.gif

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, C4NC3R napisał:

W zależności od zacisku i wklęsłości felgi, ale czym niższe ET tym felga bardziej na zewnątrz wychodzi, tym samy rotor oddala sie od zacisku.
Seryjnie 17" ma 7.5J ET43 i jest parę cm luzu. 7j et 37 też wejdzie i o nic obcierać nie będzie

Dzięki za potwierdzenie. Felgi, ktore sobie upatrzyłem to model pochodzący z Q5 o nr 8R0071497. Są wklęsłe, ale nie jakoś bardzo więc powinny u mnie pasować. Szerokość felgi też jest optymalna bo mam opony 205/50/17 i na obecnych felgach 7.5J jest na styk z rantem felgi. I co najważniejsze ET 37 wypcha mi trochę felgę na zewnątrz:banan:

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...