Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poduszki silnika


maximus1979

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie poduszek silnika, czy tylko używane oryginalne muszą być, czy też może jakieś nowe zamienniki już ktoś stosował? Chodzi o to by nowe zamienniki nie były gorsze od zużytych oryginałów. Proszę o poradę. 

Edytowane przez maximus1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem raz na chwile poduszki silnika firmy corteco i moje wrażenia były takie że po 5 minutach włożyłem swoje używane oryginalne wylane poduszki :D
Trzęsło jakby silnik był posadzony bez poduszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, maximus1979 napisał:

Mam pytanie odnośnie poduszek silnika, czy tylko używane oryginalne muszą być, czy też może jakieś nowe zamienniki już ktoś stosował? Chodzi o to by nowe zamienniki nie były gorsze od zużytych oryginałów. Proszę o poradę. 

Przerabiałem u siebie kolego temat poduszek i jak coś to tylko oryginał ale to koszt spory, lepsza opcja to używane ori.

 Absolutnie żadnych używek, miałem założone Lemy i odechciało mi się po paru minutach - wibrator jak UJ?? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe, zamienne poduszki często mają zamiast oleju po prostu powietrze w środku a OE olej i z tego powstają drgania.

Osobiście kilka razy takie zakładałem w różnych samochodach i efekt był taki sam czyli mocne drgania.

Lepiej OE znaleźć w dobrym stanie i będzie miodzio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za info, tak myślałem że używane oryginalne trzeba będzie poszukać. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o poduchy skrzyni jest podobnie czy śmiało można kupić jakieś zamienniki? Jakie są numery ori poduszek skrzyni? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2020 o 19:34, maximus1979 napisał:

A jeśli chodzi o poduchy skrzyni jest podobnie czy śmiało można kupić jakieś zamienniki? Jakie są numery ori poduszek skrzyni? 

Poduszki skrzyni są gumowe i tam nic na oleju nie pracuje. W moim przypadku były oberwane i stukało i szarpało z deka przy ruszaniu. 

  Zmieniłem na Lemfordery i jest git, robota prosta i przyjemna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...