Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kupię material/tkanine speed


fensik91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam materiału ,,speed'' [czarna kratka] na siedzko do fotela kierowcy. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fensik91 napisał:

Witam, szukam materiału ,,speed'' [czarna kratka] na siedzko do fotela kierowcy. :wallbash:

 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe:D dzięki wielkie. Widziałem tą aukcje nawet dzwoniłem metr bieżący 168zl ale niestety z przesyłka wychodzi prawie 400zł:( a mi trzeba mały kawaleczek :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fensik91 napisał:

Hehe:D dzięki wielkie. Widziałem tą aukcje nawet dzwoniłem metr bieżący 168zl ale niestety z przesyłka wychodzi prawie 400zł:( a mi trzeba mały kawaleczek :D 

Takie ceny niestety,ja wziąłem inny materiał ,bardzo podobny do ori. Zapłaciłem jakieś 70zl za metr z wysyłką (zamówiłem u tapicera który naprawiał fotel).

Pociesze Cię z alcantara kosztuje 4 x więcej za metr ?

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fensik91 Masz tutaj numer tkaniny i tel,efekt na fotelu(siedzisko pod dupką). Siateczka nieco drobniejsza i w skos. Kolor taki sam jak speed.20191003_115507.jpg

20200301_181900.jpg

20200301_181924.jpg

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pila24 napisał:

Takie ceny niestety,ja wziąłem inny materiał ,bardzo podobny do ori. Zapłaciłem jakieś 70zl za metr z wysyłką (zamówiłem u tapicera który naprawiał fotel).

Pociesze Cię z alcantara kosztuje 4 x więcej za metr ?

Widzisz jest jakas alternatywa. Dla mnie nie musi byc ori ale zeby bylo cos zblizonego moze masz jakas nazwe tej tkaniny zeby zamowic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fensik91 napisał:

Widzisz jest jakas alternatywa. Dla mnie nie musi byc ori ale zeby bylo cos zblizonego moze masz jakas nazwe tej tkaniny zeby zamowic?

Tak patrz post wyżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pila24 napisał:

Tak patrz post wyżej ?

Dziękuje Ci bardzo, jutro zadzwonie do tego tapicera.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, fensik91 napisał:

Dziękuje Ci bardzo, jutro zadzwonie do tego tapicera.

pozdrawiam :)

To numer do firmy która sprzedaje tkaniny,tapicer po prostu współpracował z nimi. Na allegro tez wystawiają tkaniny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2020 o 18:21, pila24 napisał:

@fensik91 Masz tutaj numer tkaniny i tel,efekt na fotelu(siedzisko pod dupką). Siateczka nieco drobniejsza i w skos. Kolor taki sam jak speed.20191003_115507.jpg

20200301_181900.jpg

20200301_181924.jpg

Hej, możesz zrobić troszeczkę wyraźniejsze zdjęcie tego materiału żeby było widać siedzisko i oparcie jak się różni

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś był zainteresowany to  posiadam oryginalną  tkaninę speed  czarna.

tkanina.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema jak coś mam trochę tkaniny nowej na zbyciu a co do zamówienia firma moondo.pl świetna miła obsługa ja napisałem do nich @ z zapytaniem o cenę czemu taka droga przesyłka jest tak duża bo materiał jest sprowadzany z Niemiec wyłącznie dla nas jako ekspress kurierem. Ale jest  druga opcja ja tak zrobiłem. Dogadałem się z nimi mailowo zamówiłem przez maila 1 mb materiału ale w zbiorczej paczce ich trwa ok 1-1,5 miesiąca ale koszt wysyłki wtedy 20zl  :).materiał dobrej jakości prawie identyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2021 o 20:25, piotrekZch napisał(a):

Siema jak coś mam trochę tkaniny nowej na zbyciu a co do zamówienia firma moondo.pl świetna miła obsługa ja napisałem do nich @ z zapytaniem o cenę czemu taka droga przesyłka jest tak duża bo materiał jest sprowadzany z Niemiec wyłącznie dla nas jako ekspress kurierem. Ale jest  druga opcja ja tak zrobiłem. Dogadałem się z nimi mailowo zamówiłem przez maila 1 mb materiału ale w zbiorczej paczce ich trwa ok 1-1,5 miesiąca ale koszt wysyłki wtedy 20zl  :).materiał dobrej jakości prawie identyczny

Witam, czy temat sprzedaży  tkaniny  czarny speed nadal aktualny?  Chętnie kupie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotrekZch napisał(a):

Witam mam jeszcze kawałek zależy jak duży Pan potrzebuje. ??

To jest oryginalny materiał speed czarny czy zamiennik ? Potrzebuje na wszycie jednego pola w fotelu kierowcy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fotel  kubełk tzw Sport , orientujesz się czy to ten sam materiał co u ciebie ? Poglądowe foto do wglądu 

Screenshot_20230212_215954_com.huawei.browser.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...