Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana i adaptacja tylnych lamp na polift


dawids2411

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) 
Jest to mój chyba pierwszy wpis na tym forum :D Zacznę od tego że szukałem rozwiązania na tym forum jak i również na innych, ale tematy związane były z wymianą tylnych lamp na pół ledy.

Posiadam A4 B8 2012 r z Grudnia, niestety tylne lampy są na żarówkach. Zakupiłem w baardzo dobrym stanie nowe lampy pełny led(neon) wraz z adapterami z tym że te lampy w poprzednim aucie były wymieniane za pół ledy nie żarówki więc moje pytanie czy te adaptery trzeba będzie przerobić ??  Jeśli tak to byłym wdzięczny za schemat. 

Najważniejsza kwestia o ile z tym bym sobie poradził lub jakiś "elektromechanik" to z adaptacją już jest większy problem. Posiadam moduł komfortu : 8K0907064GC

Czy jest ktoś wstanie napisać na jakie wartości trzeba zmienić przez VCDS ?? 

 

Dodam że wydzwaniałem po prawie wszystkich elektromechanikach w Bydgoszczy i każdy odpowiadał że czegoś takiego jeszcze nie robili -_- więc przed oddaniem auta do elektromechanika chciałbym mieć pojęcie czy oddaje w dobre ręce, nie chce również płacić za to że koleś bedzie siedział 5h i się uczył na moim aucie jak taką usługę wykonać a ja będę za to płacił. Jeśli jest ktoś z okolic z Bydgoszczy to chętnie zapłace za taką usługę jeśli ktoś się na tym zna :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...