Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Transmisja Bluetooth MMI 3G Basic


motaro27

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!
Panowie, nabyłem swoje A4, w podłokietniku mam AUX, w schowku zupełnie nic. Radio MMI 3 basic. W bagażniku mam radio z oznaczeniem
4G1 035 053 H. Czy idzie dołączyć bluetooth bez kupna modułu AMI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, motaro27 napisał:

Dzień dobry!
Panowie, nabyłem swoje A4, w podłokietniku mam AUX, w schowku zupełnie nic. Radio MMI 3 basic. W bagażniku mam radio z oznaczeniem
4G1 035 053 H. Czy idzie dołączyć bluetooth bez kupna modułu AMI?

W MMI 3G bluetooth jest fabrycznie wbudowany. Wklej wersję oprogramowania z MMI żeby zobaczyć czy to na pewno MMI 3G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Software version:
BNav_EU_P0258_D1

Nav. database version:
4G0919884P ECE 5.19.3

Chodziło mi oczywiście o możliwość transmisji muzyki przez bluetooth, przepraszam jeśli wyraziłem się niejasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, motaro27 napisał:

Software version:
BNav_EU_P0258_D1

Nav. database version:
4G0919884P ECE 5.19.3

Chodziło mi oczywiście o możliwość transmisji muzyki przez bluetooth, przepraszam jeśli wyraziłem się niejasno.

Bez dodatkowego modułu nie ma takiej możliwości. Jak nie masz AMI, to potrzebujesz taki moduł

modul-bluetooth-i-aux-do-audi-mmi-3g.jpg
SKLEPHADRON.PL

Moduł umożliwia przysyłanie bezprzewodowe muzyki (prze Bluetooth) oraz przewodowe (AUX) w Audi z MMI 3G (A4, A5, A6, A8, Q5, Q7). Sprawdź jakie masz MMI w Audi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, podpiąłbym się z pytaniem - mam podobny zestaw, telefon przez bt się łączy, przez aux w schowku muzyka idzie normalnie, ale przez bt nie - da się to zmienić bez dokładania modułów? Plus ogólnie z chęcią bym wymienił to mmi na takie gdzie moge mieć kamerę cofania na ekranie i te wszystkie opcje bezprzewodowe, prośba o opinie jak to zrobić najefektywniej. Dzięki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, boyyo napisał:

Hej, podpiąłbym się z pytaniem - mam podobny zestaw, telefon przez bt się łączy, przez aux w schowku muzyka idzie normalnie, ale przez bt nie - da się to zmienić bez dokładania modułów? Plus ogólnie z chęcią bym wymienił to mmi na takie gdzie moge mieć kamerę cofania na ekranie i te wszystkie opcje bezprzewodowe, prośba o opinie jak to zrobić najefektywniej. Dzięki :)

 

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Przecież wyżej masz wszystko napisane. Kamerę cofania możesz dołożyć do swojego zestawu. Nie wiem o jakich opcjach bezprzewodowych piszesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już, bez cisnienia takiego ;) jeśli chodzi o dołożenie kamery, to jaki jest koszt rzeczy mniej więcej? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...