Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Halogen na bixenon —>wiązka


Damianoo00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś posiada nr wtyczki Bixenonu a4 b6? Ewentualnie jakieś źródło nabycia takowej bo nic nie mogę znaleźć.  Jedyne co wiem to ze wtyczka jako kształt chyba ma nr 1j0973704 tylko może łatwiej bedzie w ASO z nr elementu ori. I czy oprócz przeróbki wtyczki i pinów coś jeszcze trzeba zrobić ?( pomijam fakt samopoziomowania i spryskiwaczy)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka jest ta sama dla wszystkich lamp,halogen ma jeden pin mniej z uwagi na inne poziomowanie. Dokładasz 1 dodatkowy pin z gumką uszczelniającą i masz wszystko jak w ori.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za odpowiedz. Czyli jakichś mitów się naczytałem bo większość pisała ze trzeba adaptery kupować albo dorabiać wiązkę i cudować. Dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Damianoo00 napisał:

Dzieki wielkie za odpowiedz. Czyli jakichś mitów się naczytałem bo większość pisała ze trzeba adaptery kupować albo dorabiać wiązkę i cudować. Dzieki !

Te adaptery to przedłużki do prawej lampy,u niektórych jest wiązka nieco za krótka by podłączyć ja do bixa. Ale wystarczy ją odpiać od karoserii i powinna być juz wystarczająco długa. U mnie problemu nie było bo wiązka od mojego xenonu była długa odpowiednio przy prawej lampie i nie musiałem nic cudować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jakoś to tam ponaciagam, tak jak piszesz odepne od karoserii. W takim razie dzieki wielkie !

jeszcze pytanie, kodować nic nie trzeba ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Damianoo00 napisał:

jeszcze pytanie, kodować nic nie trzeba ? 

Jak nie dokładasz samopoziomu to nie kodujesz nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zamieniając H7 na Xenon, będzie działało ręczne poziomowanie? Czy to inny układ pinów w kostce? (samopoziom itp. w późniejszym czasie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, platekb89 napisał:

Czy zamieniając H7 na Xenon, będzie działało ręczne poziomowanie? Czy to inny układ pinów w kostce? (samopoziom itp. w późniejszym czasie). 

jak zmieniasz całe lampy H7 na xenon to poziomowanie nie będzie działało - w lampach xenon są inne silniczki niż w H7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się to zrobić, ale musisz włożyć zwykle silniczki i przepiąć piny na wtyczkach do nich w lampie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...