Jump to content

Czy jeszcze opłaca się kupować taką babcię jak a4 b5 z lat 99-01?

Recommended Posts

Audi to samochód specjalnej troski to każdy musi się zgodzić :audi: nie lubi jeździć na lawecie , potrzebuje miłości właściciela dopieszczenia jak to mówią inni , prócz kimatronika nie miałem innych problemów , dzięki forum , poprawiałem wszystkie mankamenty , bolączki , były to szczegóły , samochód prosty w naprawach w porównaniu z dzisiejszymi wydmuszkami , szkoda że dziś takich już nie robią , a jeszcze chwila i zabronią nimi jezdzić , bo dziś ekologia , natura 2000 , adblu i h....wie co jeszcze.

50 minut temu, mirokrc napisał:

Audi to samochód specjalnej troski to każdy musi się zgodzić :audi: nie lubi jeździć na lawecie , potrzebuje miłości właściciela dopieszczenia

Mój też był dopieszczany kwotami rzędu 7 tys rocznie albo i więcej, aż mój rozum i porfel powiedziały stop, bo za te pieniądze wsadzone w 20letniego rzęcha można mieć o wiele nowsze, ładniejsze, tańsze w eksploatacji i lepiej prowadzące się auto. Dla mnie to są auta dla pasjonatów o zasobnym portfelu bądź ludzi nie mających co robić w weekendy. Ja w każdym razie wiem, że więcej takiego starego grzmota nie kupię.

Godzinę temu, bartez90 napisał:

Mój też był dopieszczany kwotami rzędu 7 tys rocznie albo i więcej, aż mój rozum i porfel powiedziały stop, bo za te pieniądze wsadzone w 20letniego rzęcha można mieć o wiele nowsze, ładniejsze, tańsze w eksploatacji i lepiej prowadzące się auto. Dla mnie to są auta dla pasjonatów o zasobnym portfelu bądź ludzi nie mających co robić w weekendy. Ja w każdym razie wiem, że więcej takiego starego grzmota nie kupię.

Podpisuję się pod tym obiema rękoma, dla mnie to zabawa, odprężenie po pracy. Robię to bo sam większość jestem w stanie ogarnąć. Najważniejsze że blacha i silnik się trzymają, elektrykę można ogarnąć. Ale wkurw jest, że ciągle coś i musisz plany zmieniać. Jako auto do codziennej jazdy, nie polecę, bo tu elektronika jest już stara, nie jak w 80, gdzie jej w sumie nie było, czy takim B6/7 gdzie była dojrzała. Chyba że robić na odpier**l i czekać kiedy się rozkraczy, ale czy o to chodzi? 

Teraz jak bym miał kupić to jedynie S4, może S6, wiem że te silniki mają humory, są drogie, w utrzymaniu, brak części nawet w ASO, ale jak walniesz w pedał, to 95% aut, zostaje z tyłu i widzisz że warto było, a 1.9, mało pali i tyle, a i klekocze...

Edited by Talpa