Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozklejone szkła lusterek zewnętrznych


mar_1981

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem ostatnio dziwną rzecz. Jak na zdjęciu poniżej, chyba rozwarstwiły się lusterka zewnętrzne:co: Myślałem na początku że są brudne ale po umyciu samochodu okazało się że to wina szkła. Dziwna sprawa że w tak szybkim czasie się tak zrobiło...

Niech ktoś podpowie czy jest jakaś różnica w szkłach polift/przedlift - mam podgrzewane i z tą dzieloną przestrzenią. Może ktoś ma jakiś sprawdzony sklep gdzie to kupić bo na alle praktycznie dwóch producentów na sto aukcji. 

Miałem juz dużo samochodów, ale takiego czegoś jeszcze nie spotkałem...a niby Audi...przewaga dzięki technice...:facepalm:

 

IMG_20200308_122958926.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekujesz od ponad 20 letniego samochodu? Zobacz w ogóle czy te szkła są oryginalne. Najczęściej dzielone właśnie w taki sposób się uszkadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Makale napisał:

Czego oczekujesz od ponad 20 letniego samochodu? Zobacz w ogóle czy te szkła są oryginalne. Najczęściej dzielone właśnie w taki sposób się uszkadzają.

Jeszcze nie ma 20...dopiero w maju:decayed:

A tak na poważnie to dziwna sprawa bo znam starsze auta i nic się nie dzieje. Fakt jest jednak taki że muszę to zmienić i pytanie brzmi tak jak w pierwszym poście.

A dopytam jeszcze...jak to się demontuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mar_1981 napisał:

Jeszcze nie ma 20...dopiero w maju:decayed:

A tak na poważnie to dziwna sprawa bo znam starsze auta i nic się nie dzieje. Fakt jest jednak taki że muszę to zmienić i pytanie brzmi tak jak w pierwszym poście.

A dopytam jeszcze...jak to się demontuje ?

ustaw lusterko zeby zjechało na dół i musisz wyszarpac, one trzymają się na zatrzaskach. Energicznie pociągnij. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 minut temu, lukanio143 napisał:

ustaw lusterko zeby zjechało na dół i musisz wyszarpac, one trzymają się na zatrzaskach. Energicznie pociągnij. 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...