Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciszenie


endrusss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie do Was. Jak oceniacie wyciszenie waszych a4 b9. Ja posiadam wersję  fl kombi i wyciszenie podczas jazdy autostrada uważam za fatalne. Hałas z okolic slupkow A jest jak w skodzie octavi. Niestety nie posiadam pakietu  szyb bocznych akustycznych, czy macie  jakies porównanie tego pakietu akustycznego z podstawowymi szybami. Czy wymienialiscie szyby na akustyczne?

Edytowane przez endrusss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który rocznik? jak po lifcie to ma przednią szybę akustyczną. U mnie z przednią i bocznymi akustycznymi od wiatru nie ma problemu, od kół trochę tylko. Szyby powinno dać radę wymienić na akustyczne, natomiast będzie na pewno drożej niż w konfiguratorze. Kuzyn w Superbie chce coś takiego zrobić i mu wyliczyli że koło 3k pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam FL sedan, i uważam że wyciszenie jest bardzo dobre, niemam zastrzeżeń,  może masz coś źle złożone przy uszczelkach albo masz mega wymagania, jakim autem jeździłeś wcześniej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 b9 jest najcichszym samochodem jakim jeździłem. Może uszczelki dzwi albo lusterka hałasują. Też jechałem jednym i tak jak piszesz szumiał wiatr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szumi szumi i to jest lekki skandal kupując takie auto trzeba dopłacać, żeby nie szumiało.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam szyby akustyczne i żadnych szumów od lusterek nie ma. Już większy hałas jest od kół jak jedzie się po porowatej nawierzchni.

Porównując do innych samochodów uważam że wyciszenie jest bardzo dobre. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam szyb akustycznych i auto jest idealnie wyciszone, jeździłem w205 i F31i bez porównania. Nawet 520 diesel  nie jest takie ciche, chociaż przyznaję że jechałem jednym a4 b9 i świstał wiatr, na pewno nie od lusterek bo wszędzie są te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam B9 Allroad z szybą przednią i i bocznymi akustycznymi. Szumów "wiatrowych" i "lusterkowych" brak. Jedyny problem, to hałas od kół, który mógł być mniejszy. Można temu częściowo zaradzić zakładając cichsze opony. Reasumując z lepszym wyciszeniem podwoziowym A4 byłby bardzo dobrze wyciszonym autem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...