Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana filtra kabinowego - różnice w filtrach


heretyk

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

umówiłem się w ASO na serwis olejowy. Przy okazji chciałem zrobić odgrzybienie klimatyzacji. Koszt tej ostatniej usługi to ponad 1000 pln. Trochę mnie zabili ta kwota wiec zapytalem z czego ona wynika. Podobno odgrzybienie to 250 pln, 360 pln to filtr, a reszta to koszty robocizny:) i teraz pytanie: czy orientujecie się jaka jest różnica pomiędzy oryginalnymi filtrami kabinowymi:

Ceny w.g ETKA:

  • 4M0819439     Wkład filtra                                                                                                              37,70 EUR   zakładam, że to zwykły filtr?
  • 4M0819439A  Wkład filtra do filtrowania pyłków, zapachów i substancji szkodliwych       56,20 EUR   filtr z węglem aktywnym?
  • 4M0819439B   Filtr zapachów i przeciwpył.                                                                                70.80 EUR   ten jest najdroższy i nie wiem czemu?
Edytowane przez heretyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten najdroższy może mieć dodatkowo oczyszczanie (PM 2.5)  z działaniem grzybobójczym ale i tak taki mann kosztuje 150zł - ASO zawsze liczy razy 2 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam miales racje, ten ostatni to 

  • z działaniem antybakteryjnym
  • Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5)
  •  z działaniem grzybobójczym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje udac sie do atu albo boscha zaplacisz 2/3x mniej a gwarancja zostanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...