Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kody amortyzatorów do Eibach pro-kit


Piotrek46

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przeszukałem forum ale mało jest info  do B9.

Mam A4 B9 2.0 TDI 190km 2016 na zawieszeniu 1BA. Chcę ją obniżyć bo bardzo wysoko stoi. Nie zależy mi na sportowych walorach a jedynie na wizualnym aspekcie, no i oczywiście żeby to było zrobione z głową. Wiem z forum że same sprężyny to za mało (przynajmniej część osób ma forum tak twierdzi) dlatego chcę zmienić też amory na takie o krótszym skoku, ale nie koniecznie twarde np. Bilstein B12 które widzialem w zestawach ( na allegro). Moze wystarczy amorek standard tylko od wersji zawieszenia 1BE plus sprężyna Eibach pro-kit? 

Może ktoś podać kody takich amortyzatorów?  Totalnie nie wiem jak to znaleźć. Chciałbym zamówić właściwe.

Czy taki set ma sens? Czy oprócz tego jeszcze coś zmienić, odboje, gumy itp? ew. proszę o sugestie lepszych rozwiązań. 

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź. Dzięki.  Pozdrawiam Piotr

IMG_20200212_070241.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprężyny to i amortyzatory też trzeba.  1ba do obniżonych sprężyn nie polecam. Jak robić to porządnie, sprężyny i amory np 1be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomafx napisał:

Jak sprężyny to i amortyzatory też trzeba.  1ba do obniżonych sprężyn nie polecam. Jak robić to porządnie, sprężyny i amory np 1be

BA się nie zepsują ale na BE będzie sztywniej. Ogólnie Pro-Kit bardzo komfortowy zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam tą samą zagwostkę co Ty :D
Co wkońcu zrobiłeś ? Sam Eibach Pro kit -30mm i z amorami 1BA czy amory też zmieniłeś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat umarł ale chciałbym się dopisać, też posiadam 1BA, też chciałbym same Pro kit -30mm :) jeździ ktoś aktualnie na takim zestawie? Jak amory? Bardzo cierpią?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dajcie foty jak to siada na tym eibachu, i czy trzeba zmieniać amorki mam BA i koza jak diabli. 

Wcześniej miałem BE i było ok.

 

Lub może ktoś podesłać nr katalogowe sprężyn do 1BE co podejdą do Q 2.0 tfsi 2020r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2023 o 16:44, Dev napisał(a):

 

 

 

Edytowane przez SVVR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...