Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana reflektorów


xavery1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Niestety wypaliły mi się soczewki, dodatkowo dochodzi  polerka powłoki zewnętrznej więc koszty regeneracji zrobimy dość duże.
Czy ktoś stosował zamienniki firmy DEPO?
Jakie zamienniki polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła h7? Jak tak to możesz ogarnąć to za niewiele ponad 100 zł,czyli odbłysniki soczewek + polerka lamp i zabezpieczenie które to możesz zrobić sam. Zamienniki nie sprawdzają się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2020 o 15:47, pila24 napisał:

Światła h7? Jak tak to możesz ogarnąć to za niewiele ponad 100 zł,czyli odbłysniki soczewek + polerka lamp i zabezpieczenie które to możesz zrobić sam. Zamienniki nie sprawdzają się 

Tak, żarówki H7 jednak wszędzie krzyczą sobie ponad 350 pln za jedna lampę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam założone depo black na h7 lampy wbrew obiegowej opinii nie paruja i nie sprawiają problemów u mnie w środku żarówki osram night braker albo coś takiego nie pamiętam nazwy dokładnie świecą bardzo dobrze silniczki włożone ze starych lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się do tego przymierzam. Dzwoniłem dzisiaj i za kompletną regenerację chcą 500zł za lampę także gra nie warta świeczki. Musiałbym zrobić całe bo nie dość, że słabo świecą to w środku syf, kierunkowskazy potrafią przerywać, niektóre zaczepy ułamane więc zamiast się z tym wszystkim bawić myślę, że wymiana będzie lepsza. Tu na forum widzę negatywne opinii o tych zamiennikach choć zdarzają się inne tak jak tu nade mną. Myślę czy brać nowe zamienniki, szukać używanych Valeo (choć też nie wiadomo jaki trafi się stan, zawsze gdzieś coś ułamane itp.) czy w którą stronę pójść.

Edytowane przez baQQQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, baQQQ napisał:

I ja się do tego przymierzam. Dzwoniłem dzisiaj i za kompletną regenerację chcą 500zł za lampę także gra nie warta świeczki. Musiałbym zrobić całe bo nie dość, że słabo świecą to w środku syf, kierunkowskazy potrafią przerywać, niektóre zaczepy ułamane więc zamiast się z tym wszystkim bawić myślę, że wymiana będzie lepsza. Tu na forum widzę negatywne opinii o tych zamiennikach choć zdarzają się inne tak jak tu nade mną. Myślę czy brać nowe zamienniki, szukać używanych Valeo (choć też nie wiadomo jaki trafi się stan, zawsze gdzieś coś ułamane itp.) czy w którą stronę pójść.

Kup ori lampy valeo angliki(tam aura nie niszczy tak kloszy jak u nas ) w ładnym stanie (za 200 zł wyrwiesz ładny komplet),rozkręć je i wyciągnij odbłysniki,przekręć blaszkę przesłony na drugą stronę (te co na foto) i będą światła świeciły jak na Europę. Oni nie używają świateł w dzień więc odbłysniki powinny być ładne a instalacja lampy w dobrym stanie.

20190327_221316.jpg

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...