Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Taśma(zwijak) + multifunkcja


wicia1000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zmieniłem pająka kompletnego z tempomatem + pełnym fisem bo nie miałem. Wszystko zostało zakodowane poprawnie lecz nie działają mi przyciski w kierownicy oraz jej podświetlanie. Dodatkowo jest jakiś błąd pomiędzy komunikacją kierownicy. Tempomat działa i fis bez problemu lecz przyciski już nie i teraz pytanie czy taśma mogła ulec uszkodzeniu ? Dziś podpinałem kompa z ciekawości  i wywaliło znów błąd czujnik kata skrętu +30 stopni ale nic się nie świeci. 

Jedyną rzeczą jaką przełożyłem z starego pająka była właśnie taśma bo była dobra mogła ulec uszkodzeniu czy muszę mieć taśmy z oznaczeniem A / B /E ? Dodam że na starej bez problemu działała Multi funkcja 

Taśmę mam z oznaczeniem Q na screenie numer.

 

 

90318921_537112146782342_6719067045683527680_n.jpg

90341383_2945616668815105_4794418348383272960_o.jpg

Edytowane przez wicia1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownica multi z b6 czy z b7?

bo moduł kolumny masz z b7 i z tego co kojarzę nie będzie współpracował z kierownicą  z b6 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie wymiany kierownicy. Posiadam czteroramienną kierownice 8E0953549Q (mam full fis i tempomat) i chcę kupić też czteroramienną ale z multifunkcją. Czy nie będzie problemu z podpięciem oraz czy airgab mogę zamienić ? Muszę najpierw rozebrać żeby zobaczyć czy mam wiązkę poprowadzoną z radia i czy taśmy nie będe musiał wymieniać? Dodam, że radio mam nie fabryczne (Canva canva s7025). Proszę o porady. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, wicia1000 napisał:

Kierownica Multi z b6 :)

No to już wiemy czemu nie dziala - musisz moduł kolumny z b6 założyć albo zmienić kierownice na b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienię kierownicę na nowszą i zobaczymy czy pomoże póki co dzięki odezwę się po weekendzie i zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie wiesz o czym piszesz - moduł w kierownicy komunikuje się z modulem kolumny szyną LIN BUS - i po prostu jest inna specyfikacja tej szyny w kierownicy b6 a inna w b7 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wymieniłem Kierownice z b7 wszystko ładnie podeszło skasowałem wcześniej błąd związany z komunikacją ale nie działa mi sterowanie nadal i nie podświetla kierownicy a chyba powinno ? Klakson normalnie działa.

Wymieniłem tylko taśmę z odpowiednim numerem oraz wiązkę od puszki bo zaś inne były ale to nie problem.

Błąd mam taki 02071 lokalna szyna danych - nieprawidłowość - stały.

Wszystko dobierałem tak jak na powinno być specjalnie patrzyłem po numerach seryjnych.

Pytanie czy trzeba będzie jeszcze raz kodować czy radio tym razem mam za stare czy co ? Concert 2 radio dodam a w b7 też jest takowe ;) 

Po podłączeniu vcds-a są takie błędy kierownica z b7 jakiś kabel został przerwany czy trzeba coś jeszcze zrobić ? 

Tutaj numery seryjne części które zamontowałem

Taśma pod kierownicę 4E0953541A , moduł 8E0953549Q , wiązka poduszki 4F0971589A , kostka 4E0972133

bład kierownicy.jpg

Edytowane przez wicia1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat uważam za zamknięty rozwiązanie było takie że jeden z kabli był przerwany w kostce o kierownicy bo zalutowaniu i daniu termokurczek wszystko działa jak należy i jest podświetlanie. :) 

Edytowane przez wicia1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...