Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujniki parkowania


MatA4Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, chciałbym do swojej b5 dołożyć czujniki parkowania w dokładkę zderzaka tak jak to było oryginalnie, ale zależy mi na drzwieku który by jak najbardziej przypominał fabryczny system, możecie coś polecić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Valeo Beep&Park z czterema czujnikami i sygnalizacją dźwiękową. Mam to u siebie, montowane w dokładce, tam gdzie oryginał. Działa jak fabryczny, dźwięk jest do złudzenia podobny, nie idzie poznać, że coś było robione.

Znaczy idzie, ale trzeba się przyjrzeć: 1. czujniki wystają trochę ze zderzaka, w oryginale są na płasko ze zderzakiem, 2. nie chciało mi się chować głośniczka pod plastikami, leży sobie na tylnej półce to go widać, ale jest estetyczny. 3. nie ma diagnostyki przez OBD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, matmac napisał:

Zestaw Valeo Beep&Park z czterema czujnikami i sygnalizacją dźwiękową. Mam to u siebie, montowane w dokładce, tam gdzie oryginał. Działa jak fabryczny, dźwięk jest do złudzenia podobny, nie idzie poznać, że coś było robione.

Znaczy idzie, ale trzeba się przyjrzeć: 1. czujniki wystają trochę ze zderzaka, w oryginale są na płasko ze zderzakiem, 2. nie chciało mi się chować głośniczka pod plastikami, leży sobie na tylnej półce to go widać, ale jest estetyczny. 3. nie ma diagnostyki przez OBD.

Rozumiem że montowałeś w tej zwykłej dokładce czy tej dedykowanej pod PDC z gotowymi otworami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywierciłem otwory w oryginalnej, w zestawie jest takie wiertło koronka do tego. Miałem obok auto z fabrycznymi czujnikami na wzór, więc nie było kombinowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...