Skocz do zawartości
IGNOROWANY

19" Concaver do A6 C7


audicoman

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiś fajnych felg do C7 sedan 3.0 Tfsi zawieszenie 1be. Myślałem o takich: 

WWW.PREMIUMFELGI.PL

Największa oferta ekskluzywnych felg aluminiowych Concaver w Polsce...

tanie nie są, ale ciekawe jak się sprawują.

Ktoś podpowie coś o tej firmie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Powie ci tak jezeli chcesz takie koło to minimum 20 do c7 :/ `19 jest małe a 20 jet idealne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 raczej odpada, bo jak dla mnie za niski profil opony. Auto też musi być praktyczne. Już nie wspomnę o wyższych cenach felg i opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 do c7 to porażka, giną, 20 to minimum i nie ma tragedii z gumą, masz 255/35, komfort ok i ceny opon chyba lepsze niż 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, marcin_o23 napisał:

19 do c7 to porażka, giną, 20 to minimum i nie ma tragedii z gumą, masz 255/35, komfort ok i ceny opon chyba lepsze niż 19

Na forum A6 wiele osób mówi, że przy profilu 35 sporo ucieka na komforcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimę mam na 18, przyszła będzie na 20, po przesiadce nie czuje zbytniej różnicy w komforcie, natomiast przed zakupem 20 przymierzałem 19 i bida straszna, i tu choćby nie wiem jaki wybrać wzór i wydać miliony monet to szału nie będzie, jeśli chodzi o wygląd 20 minimum, komfort jest naprawdę ok (a u mnie jest eibach pro kit), gdyby nie to że autem jeżdżę na codzień to celowałbym w 21, nie słuchaj dziadków z forum a6, tam pewnie zmiana z 17 na 18 to prawie zawał

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Marcin mówi, komfort na 20 jest prawie taki sam jak na 19. A szkoda brać taka felge i dać 19. Będziesz na siebie zły jak kupisz założysz i będzie niedosyt :/ i ja i tak bym się skłonił by dać profil 30 bo chodzi potem o całokształt felgi :) a na profilu 35 nie będzie tak zle jezeli chodzi o jazde ;)

 

Edytowane przez tazzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w C6 19/35/255 i jeździło się całkiem ok ale tam była pneumatyka. Teraz na zimówkach mam 17 i jest spory balon więc komfort jest. Także się waham, ale ceny felg 20 są nieco zaporowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te co pokazałeś 19 koszt 1700 sztuka plus opony, to poniżej tego kupisz ładne używki z oponami w 20, ale na siłę nie będę cię przekonywał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fele z S5 20" 9J ET29. Zastanawiam się czy nie będą za bardzo wystawać poza obrys auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...