Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Schemat i kolor wtyczek modułu komfort


pawel-174

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! Mam problem z odnalezieniem wtyczki T32C w module komfortu, moduł w A5 2009r, wiem że posiadając else na schemacie można kliknąć zdjęcie aby zobaczyć kolor tej wtyczki, niestety nie posiadam takiego programu. Druga sprawa to prośba o podanie od czujnika deszczu/światła G397 PINu 3 miejsca i wtyczki w module komfortu (wiem że na forum dostępny jest wątek z czujnikiem deszczu/świateł, ale tam droga opisana jest na skróty a u mnie ta wtyczka łączyła się z komfortem) Pozdrawiam

Edytowane przez pawel-174
T32c to wtyka koloru czarnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawel-174 napisał:

Cześć wszystkim! Mam problem z odnalezieniem wtyczki T32C w module komfortu, moduł w A5 2009r, wiem że posiadając else na schemacie można kliknąć zdjęcie aby zobaczyć kolor tej wtyczki, niestety nie posiadam takiego programu. Druga sprawa to prośba o podanie od czujnika deszczu/światła G397 PINu 3 miejsca i wtyczki w module komfortu (wiem że na forum dostępny jest wątek z czujnikiem deszczu/świateł, ale tam droga opisana jest na skróty a u mnie ta wtyczka łączyła się z komfortem) Pozdrawiam

Montaz czujnika deszczu swiatła Coming Leaving Home 2008-2012

dodany przez wrclaguna,  w A4 B8 

Tu masz wszystko opisane i będzie pasować do Twojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pawel72689 napisał:

Montaz czujnika deszczu swiatła Coming Leaving Home 2008-2012

dodany przez wrclaguna,  w A4 B8 

Tu masz wszystko opisane i będzie pasować do Twojego auta.

Niestety w poradniku tym opisane jest jak wykonać moda, i mostkowany jest sygnał z modułem CE pod kierownicą, niestety oryginał szedł do komfortu, namierzyłem który to kabel ale nie wiem kompletnie w co go wpiąć tak jak jest to w oryginale. Chyba wieczorem wykupie autodate na msc, akurat jest promocja więc powinienem znaleźć tam czego szukam. Licze że może ktoś z Elsą da jakąś dokładniejszą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autodata to jedna wielka porażka, zmarnowane pieniądze. Ten program jest dla debili a nie mechaników. Opisane w nim jest jak wymienić olej i nic więcej. Nadal liczę na osobę która ma ELSE bo jestem tak zdesperowany że zaraz zainstaluje system 32 bity aby ogarnąć ten program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złącze C (16-PIN) brazowa wtyka

Pin 2: LIN 1 ( czujnik deszczu i światła-G397)

zrób Tak I będzie ok. Autor tematu zna się na rzeczy i to działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pawel72689 napisał:

Złącze C (16-PIN) brazowa wtyka

Pin 2: LIN 1 ( czujnik deszczu i światła-G397)

zrób Tak I będzie ok. Autor tematu zna się na rzeczy i to działa bez problemu.

Okej, czyli potwierdzając z czujnika G397 ide do modułu Komfort do wtyki brązowej 16 pinowej PIN 2, tak? Mógł bym prosić o kolor wtyki t32c w komforcie jeszcze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ci ślicznie za pomoc, na tej podstawie odrzucę kolory i zobaczymy co się stanie. Sprytna ta apka, zdradzisz co to? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żadna apka tylko wszystko z tego forum. Zerknij w dział zrób to sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie temat zamknięty, nadal staram szukać się na zagranicznych forach odpowiedzi gdzie wchodzi do modułu komfortu(w bagażniku) wtyka od sensora deszczu, co do T32c jest to wtyka koloru czarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...