Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszkodzone auto, pomysły co dalej ?


webasto1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż jestem posiadaczem 2001r  A4b6 2.0 alt w sedanie i automatycznej skrzyni.  Z zewnątrz minimalne obtarcia parkingowe, lewy błotnik przy progu minimalnie rdza, fotele niepodarte w bdb stanie skrzynia nie ma opóźnienia i nie szarpie, podgrzewane siedzenia, szyberdach, znikome wytarcia przycisków w srodku, koła Alu 15. Wszystko działa sprawnie, ale przejdźmy do sedna. 
Rysy na panewkach i pompie oleju, ciśnienie skacze o 0.5bara, przebieg 290tysi, brał 0.7l oleju na 1300km.
Na chwile obecna auto odpala bez problemu przyspiesza chodzi cicho i nic się z nim nie dzieje. 
RozmAwialem z mechanikiem remont silnika ponad 5tysi wiec już lepiej wymienić słup silnika wyjdzie taniej. Myślałem żeby go sprzedać również za ok 5 tysi bo jeżeli mam zainwestować w auto 3 tysie na słup z częściami i naprawa to mi się wydaje ze jest to nieopłacalne. Co wy sądzicie o tym temacie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam sobie odpowiedziales, alt w multi to proszenie sie o klopoty, ja bym odpuscil temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj to bo nie warto . zainwestujesz kasę w kłopoty i zero osiągów . :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup 2 takie same i będziesz miał jedno na części. 

942685468_;slot=1;filename=eyJmbiI6ImZjd
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Pierwszy właściciel, Srebrny, Metalik, Nie Perłowy, Benzyna, 130 KM, 1 984 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...