Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy bixenon skretny


dawid.marks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem po stłuczce Muszony byłem kupić dwa reflektory i kupiłem aczkolwiek zostałem wprowadzony w błąd i zamiast reflektorów z końcówką C (bixenon nie skrętny)kupiłem z końcówką s skrętne i mam obawy z podłączeniem czy owe s będą działały prawidłowo tak jak by były zwykle c ( nie zależy mi na skrętnych aczkolwiek na reszcie czyli poziomowaniu i braku błędów na desce czy ktoś przerabiał temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idzie to przerobić by działało bez skrętu bez większej filozofii ? Czy lepiej szukać odrazu poprawnych lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównywałem schematy i według mnie nie uda się tego przepinować w prosty sposób. w sterowniku instalacji (09) są wykorzystane całkiem inne wyjścia, piny w gniazdach reflektorów pełnią inne funkcje a pin 3 w skrętnych jest bez funkcji.:oops:

jedyny szybki sposób to otworzyć reflektory, odpiąć moduł mocy i wyprowadzić silnik sterowania zasięgiem bezpośrednio na piny gniazda, olewając skręt i klosz doświetlania (tego ostatniego bym żałował najbardziej)

....

trochę wolniejszy: zrobić moda :punk: z e zmianą okablowania i wymianą modułu sterownika instalacji elektrycznej (09)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do vaginstal i powiedział że bez problemu w przedlifcie zmienia się sterownik świateł na AFS przepinować kabelki i gra doświetlanie 400 zł całość z jego sterownikiem już jestem umówiony a bortenz w przedlifcie nie ma nic wspólnego z światłami  więc gość mówił że ma sporo aut przerobionych żadnych problemów 2 godz roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spam, ale zafiksowałem na tym, że skrętne były tylko w polifcie i nawet nie popatrzyłam, że masz przedlifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po części modernizacji na bixenon skrętny by działał teraz pozostał mi sam sterownik a dokładnie jego dobór bo zakupiłem nie ten tzn posiadał  opcje na czujniki poziomu tył i przód a ja potrzebuje na sam tył czy wiecie jaki będzie odpowiedni jak zakończę całą przeróbkę to opisze bo na chwilę obecną wygląda to bardzo bardzo prosto pomożecie z doborem sterownika AFS myślę nad takim  8H0907357C  czy dobry? W przymiarce był ten światła się ruszają na boki góra dół ale szukał cały czas czujnika z przodu do poziomu i nie szło zrobić adaptscji

IMG_20200416_103827.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modernizacje zakończone rozwiewamy wątpliwości

-nie trzeba dodawać kabli

-Przepinować wtyczkę lampy 1 kabel 

-przepinować wtyczkę od modułu Afs

- auto musi posiadać 2 czujniki lewy przód i lewy tył

To wszystko koszta to przepinowanie przez elektronika 100zł

Wymiana sterownika z  lws na AFS koszt 150zł

Ewentualne koszta dołożenia czujnika poziomu lampy

-czujnik 150

-wiazka 3 kabelki koszt 100zł

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...