Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiana AVF na BRD


Bartek22267

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Otoż przybieram sie do wymiany kompletu dwumasy tarczy oraz docisku z AVF na BRD. Wiem ze bylo wiele takich tematow ale nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie. Chciałbym wiedziec czy tarcza od AVF bedzie pasowala do dwumasy i docislu BRD. Zamierzam starą tarcze obic kevlarem a dwumase i docisk wymienic bo z tego co sie orientuje mocniejszy jest w BRD niz w AVF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasowała. Tarcze różnią się ilością sprężyn, AVF ma sześć pojedynczych, a BRD cztery podwójne. Pozostałe wymiary są takie same. Ale która tarcza lepsza to nie wiem. 

 

20200326_121615.jpg

20200326_121550.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2Dzięki, a osobiscie przerabiałeś ten temat ? Z tego co wiem to mam sprzęgło samonastawne a mam zrobione w niej 170 km. Dzwonilem do chlopa od sprzęgiel to powiedzial mi ze nie wymienie oddzielnie docisku i dwumasy tylko razem oraz ze po wstawieniu nowego sprzegla to rozsypie mi sie po 10 k km bo mam za duzo mocy. Jakos nie chce mi sie w to wierzyć. Oraz stwierdzil ze od BRD takowe sprzeglo pasowac nie bedzie takze juz nie wiem co robic. 

A i jeszcze jedno, czy taki docisk znaczy te sprzeglo samonastawne np z luka da rade bez problemu z ta tarcza obita kevlarem ? Prosze o pomoc chlopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz tylko 170 koni, czyli serię po programie,  i nie planujesz grubszych modów to zupełnie bez potrzeby kombinujesz.

Zapomnij o kevlar'ze.

Zakładaj komplet od BRD, wystarczy z dużym zapasem na to co masz.

 

No i uzupełnij  profil bo nie wiadomo nawet czy o audi chodzi  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, naprawde mi pomogłeś. Nastepne auto zrobię na wieksze kopyto. B6 dam juz spokoj haha. Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...