Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Elektryka kabiny z S4


Mkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak nie ten dział to proszę admina o przeniesienie. Mam problem, przełożyłem elektrykę wnętrza z S4 do a4b6 1.8t avj. Auto odpala, jeździ problemem jest brak świateł (tylko postojowki) brak sterowania z drzwi, brak wycieraczek i podświetlania zegarów. Na liczniku po otwarciu klapy bagażnika,maski i wszystkich drzwi wyświetla się jedynie otwarta maska .... W drzwiach miga dioda jakby samochód był zamknięty..Bez kluczyka jest włączone podświetlenie panelu klimy i przycisk awaryjnych. Pomocy!

Edytowane przez Mkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaj do elektryka od A4 a najlepiej poszukaj tu na forum fachowców od doposażenia aut. Widzę że nie masz ani VAGa do czytania błędów, ani schematów i w związku tym niewielką wiedzę w zakresie elektryki.

Wiązki w tym samochodzie są indywidualnie wykonywane pod wyposażenie. Prawdopodobnie masz MCE low a wiązka była pod High i nalezy to MCE wymienić, do tego kilka innych różnic których nie da się określić bez oglądania kabli we wtyczkach. Dobra informacja jest taka że prawdopodobnie wiązka od S4 jest przygotowana pod dobre wyposażenie i z łatwością można je podokładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to zamówie te mce co było oryginalnie w tej elektryce. I ogarnę vaga no i wtedy będę pisał bo faktycznie bez vaga to nie robota. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz zamawiać napisz co masz w aucie a co było w tamtym. Generalnie sprawdź MCE, włącznik świateł, lampy przednie. Rozumiem że przekładasz z B6 do B6 a nie np z B7 do B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie moim było biednie 4el szyby, Xenon, fotel kierowcy z elektryką i dwu strefowy klimatronik. A ta z S4 miała full opcję na pewno bixenon, grzane i elektryczne fotele i ogólnie to tyle wiem ale kostek  jest dużo więcej niż w mojej. Tak z b6 do b6. Wiem tyle że z chyba ważniejszych rzeczy to różnią się dwa piny w kostkach na łączeniu elektryki kabiny z elektryką silnika-sterownika w jednej kostce jest jeden Za dużo a w drugiej jeden za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...