Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Miło mi gościć na forum. Jestem Adam z Poznania. Posiadam A4 B5 w turbognoju. Mimo wieku i przebiegu nadal doskonale służy i aż trudno się z nim rozstać :)

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum.

• Pomoc techniczna 1

Witam, mam na imię Bartek pochodzę z Krakowa i planuje w najbliższym czasie zostać szczęśliwym posiadaczem A4 B9. Od kilku lat posiadałem samochody z grupy VAG dlatego też szukam czegoś w ramach grupy, obecnie jest to Leon z 2017, natomiast w tym roku spodziewam się potomka więc pora na większy samochód :)

,,,

Również na to liczę, ponieważ problem jest pilny do rozwiązania.

Witam wszystkich :) Jestem Kuba z Gdańska i jestem posiadaczem Audi A4 B7 z 1.8t pod maską w czwórnogu. Pozdrawiam!

,,,

Cześć. To mój pierwszy post więc chciałem się przywitać. Jestem akurat na etapie poszukiwania A4b5.

Witam wszystkich posiadaczy i miłośników aczwórek i pokrewnych.:banan:

,,,

Witam wszystkich forumowiczów. Dzisiaj stałem się pierwszy raz użytkownikiem audi ( w sumie bardziej syn ale jak znam życie to ja będę jego nieetatowym mechanikiem).