Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Audi Drive Select


kris_91

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w mojej A5 FL 2013 mam dołożony przycisk Audi Drive Select. Problem polega na tym, że jak zmieniam tryby przyciskiem Drive Select to na wyświetlaczu licznika wyświetlają się tryby Auto-Komfort-Dynami-Indywidual, ale to totalnie nic się nie dzieje, również w MMi w zakładce Car- Tryb jazdy wybrane ustawienie się  nie zmienia. Dopiero jak zmieniam tryb jazdy w mmi widać rożnicę. Przycisk nic nie zmienia prócz wyświetlania trybu na zegarach.

Kodowanie mam tak jak powinno być.

Adaptacje w 09:

Kanal: 63-wartość 4

Kanal: 64-wartość 218

kanal: 65-wartość 0

Kanal: 66-wartość 15

Jak zmieniam wszystkie na 3 np to mam na liczniku tylko tryb auto i indywidual. Natomiast w mmi bez zmian.

Gdzie może być problem?

,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze nie umiem zakodowac opcji drive select w grupie 44. Wywala mi: This appears to be an uninitialized control module, valid WSC/Importer/Equipment data may be required

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś mógł opisać wszystko co zakodowałeś w aucie w związku z ads, może coś pominąłeś.

Edytowane przez pawel-174
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie w

MCE 09 według instrukcji

Sterring 44 tu nie przyjmuje kodowania jak wyżej napisałem: This appears to be an uninitialized control module, valid WSC/Importer/Equipment data may be required

MCE 09 security acces i adaptacja kanału 66 wartość 46 dodał sie tryb efficience i po ustawieniu go przyciskiem auto wyraźnie mułowato jedzie wiec przycisk działa jednak kwestia dlaczego w MMI nie zmieniaja sie ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kristof91 napisał:

Kodowanie w

MCE 09 według instrukcji

Sterring 44 tu nie przyjmuje kodowania jak wyżej napisałem: This appears to be an uninitialized control module, valid WSC/Importer/Equipment data may be required

MCE 09 security acces i adaptacja kanału 66 wartość 46 dodał sie tryb efficience i po ustawieniu go przyciskiem auto wyraźnie mułowato jedzie wiec przycisk działa jednak kwestia dlaczego w MMI nie zmieniaja sie ustawienia.

Jeszcze raz, nie potrafię zrozumieć. Nie działa zmiana trybu za pomocą guzika czy za pomocą MMI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ustawie na mmi tryb dynamic a potem przelacze przyciskiem na comfort to w mmi ciagle jest dynamic ustawiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...