Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNS E i komunikat software update CD/DVD 0650


xxxzzz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, na wstępie powiem, że jestem trochę zielony w tym temacie, od niedawna jestem w posiadaniu audi a4 b7. Posiadam w nim radio z nawigacją RNS-E, chciałem nagrać mapę do nawigacji i spolszczenie, znalazłem potrzebne pliki, spolszczenie na software odpowiadający temu, który jest wgrany w radio (0650). Spolszczenie wypaliłem na płycie CD prędkością 16x, bo to była najmniejsza prędkość, jaką obsługiwał mój program do nagrywania. Chcąc nagrać spolszczenie korzystałem z porad na forach i filmów na Youtube, lecz w moim przypadku nie było tak kolorowo. przy włożeniu płyty wyświetla się komunikat "Update Software CD/DVD 0650" po czym po 1-2 minutach włącza się normalnie radio tak, jakbym nigdy nic, ale ani śladu spolszczenia czy choćby próby instalacji.

Czy ktoś z Was miał podobny problem i wie może z czym to się je? Czeka mnie jeszcze instalacja samej mapy, ale jak nie będzie czytało mi płyty, to szkoda się jeszcze z mapą męczyć.

 

##EDIT:

Jednak sobie poradziłem, ściągnąłem inne spolszczenie i nagrałem innym programem (imgburn) dużo wolniej i zadziałało. Jeśli komuś się przyda, przesyłam spolszczenie, które u mnie działa, przy okazji zmieniło wersje z 0650 na 0750

PL_MENU_RNS-E.rar

Edytowane przez xxxzzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...