Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycie buczenie przy skręcaniu na postoju Audi A4 b7 1.8T


Andrew1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.. Mam nadzieję że Pomożecie... 

Rok temu kupiłem długo wyszukiwaną Audi A4 b7 1.8T. Rok 2005-06.Sam sobie znalazłem sam pojechałem i kupiłem w Niemczech od 1 wł. Przebieg 129 tyś oczywiście sprawdzony potwierdzony..  Po roku użytkowania przy przebiegu ok 150 tyś zaczęły mnie niepokoić szumy przy skręcaniu kierownicą w prawo i w lewo na postoju, zaznaczam że im cięższy nierówny grunt to szumi głośniej.. W pierwszej kolejności wymieniłem płyn z płukaniem układu i nic.. Wspaniały mechanik stwierdził iż jest to wina pompy wspomagania wymieniłem koszt 600 zł z robocizną i nic.. Ile jeszcze!!!! Jeżeli ktoś miał taki sam przypadek Pomóżcie.. Z góry dziękuję i czekam na jakieś rozwiązanie.. Pozdrawiam Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zakładasz 30 temat o tym samym? Jak już tyle wymieniłeś to wymień jeszcze zbiorniczek wspomagania, bo pewnie sitko już ma luzy w nim i zapowietrza Ci się układ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, golfagn napisał:

Po co zakładasz 30 temat o tym samym? Jak już tyle wymieniłeś to wymień jeszcze zbiorniczek wspomagania, bo pewnie sitko już ma luzy w nim i zapowietrza Ci się układ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm sugerujecie wymienić przewód od wspomagania teraz zbiorniczek...   Ale gwarancji niema.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie ten sam problem co Ty. ASO chciało wymienić magiel i pompę (kilka tyś u nich). Koszt nowego zbiornika w ASO 100 czy jakoś tak, ale z pamięci to mówię. 

 

W zbiorniczku masz sitko, które z tego co wiem ma za zadanie odbąbelkować płyn przed powrotem do układu. U mnie niby wyglądało ok, ale po wymianie zbiornika jak ręką odjął. A kupiłem używkę z B7 za 30zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na włączonym silniku zobacz jak w zbiorniczku wygląda sytuacja. Powinien być bez kręcenia kierownicą delikatny przepływ widoczny. Żadnej piany itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ogromniste.. 

Zobaczę jak to wygląda u mnie może sam sobie z tym poradzę.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wycia rozwiązany. Wiadomo co było przyczyną, mam taki sam problem :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...