Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Informacja o otwartych drzwiach


lolekw660i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Zacznę od początku, zmieniłem licznik z jagera half fis (błędne wskazania paliwa i temp) na vdo full fis . Na jagerze jak otworzyłem drzwi pokazywał zawsze drzwi kierowcy i bagażnik, jak zmieniłem na vdo full fis postanowiłem podłączyć wszystkie drzwi (kostka po prawej stronie nóg pasażera do licznika szara kostka ) i gdy już wszystko miałem podłączone zacząłem testować i tu pojawił się problem ,  gdy zapłon przekreciłem to na fisie pojawiły się wszystkie drzwi oprócz kierowcy i bagażnika i światło w kabinie się paliło mimo że wszystkie drzwi i bagażnik były zamknięte, a w momencie gdy otwierałem drzwi kierowcy to normalnie pojawiało się info że te drzwi teraz otworzyłem. 
Jest ktoś w stanie mi pomóc jak to podłączyć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że zrobiłeś tem sam błąd co większość zmieniających na full fis.

Zapewne podłączyłeś się równolegle w przewody w kostce. Musisz odciąć stare przewody zostawiając jedynie te idące do szarej kostki 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fazii
Właśnie podłączyłem tak jak mówiłeś i mam malutki problem , gdy otwieram np lewe tylne drzwi to pokazuje na fisie lewe tylne+kierowcy+bagażnik mimo że drzwi kierowcy jak i klapa sa zamknięte. 
Mógłbyś mi pomóc z tym, bo chcę to porządnie zrobić skoro zacząłem.

Edytowane przez lolekw660i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś masz źle podpięte 

Wygląda jakbyś miał wszytko podiete pod jedną krańcowkę 

Pokaż co tam wyrzeźbiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puściłem 3 kable z licznika odpowiadających za drzwi do boczka pasażera do kostki którą się rozpoławia, zdjęcie niżej. 
Jeszcze jak miałem połowe fisa to też tak miałem że jak otworzyłem drzwi paliły się drzwi i bagażnik i na odwrót że jak otworzyłem klapę to paliła się klapa i drzwi , nie wiem dlaczego tak jest. Po podłączeniu tych 3 drzwi do licznika jest git tylko że jakiekolwiek drzwi otworze to pokażą się one + drzwi kierowcy i bagażnik . 
Wyczytałem z tego poradnika w pdfie że sygnał otwarcia drzwi kierowcy znajduje się w niebieskiej kostce pin 21 a bagażnik w kostce zielonej pin 6 i jak to może pokazywać jednocześnie mimo że sa nie otworzone ? Bez tytułu.jpg

Edytowane przez lolekw660i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy przy pompce centralnego ktoś czegoś nie drutował bo wszystkie sygnały idą również do niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...