Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dokladka Przedniego Zderzaka


Patryk0012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chciałbym się zapytać czy ta oto dokładka ładnie spasuje pod  a4b6 z innercoolerem Fmic, oraz Jego orurowaniem? Dokładka W linku :

 

Audi-A4-B6-PRZEDNIA-DOKLADKA-ZDERZAKA
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 330 zł - Audi A4 B6 PRZEDNIA DOKŁADKA ZDERZAKA (7669863071)...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotach z linku masz odpowiedż , więc nie bedzie problemu . Tym bardziej ,że jest montowana do ori góry zderzaka , Dokładka jest niższa od sline więc miejsca jest więcej.  :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Patryk0012 napisał:

Czyli byś zamawiał? 

 

Nie widzę przeciwskazań , jest tylko jedna linia łączenia z ori górną częścią zderzaka więc nie bedzie problemu ze spasowaniem.  Zadzwoń do producenta i zapytaj o wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 belka jest problemem montażu fmic ,którą w większosci przypadkow trzeba przycinać ,a nie dokładka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, greg2505 napisał:

W b6 belka jest problemem montażu fmic ,którą w większosci przypadkow trzeba przycinać ,a nie dokładka

Tylko, że fmic mam już zamontowany z całym dolotem, i chodzi mi o to czy ta dokładka spasuje pod ten fmic i rury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Patryk0012 napisał:

Tylko, że fmic mam już zamontowany z całym dolotem, i chodzi mi o to czy ta dokładka spasuje pod ten fmic i rury :D

Przecież masz na focie z ogłoszenia fmica / jak już pisałem/  , jak chcesz się upewnić to zadzwoń do sprzedawcy. Skoro wlazł tam to i w Twój wejdzie , chyba że Twój kaloryfer jest większy od tego tam .

Teraz jaki zderzak masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, dekiel 13 napisał:

Przecież masz na focie z ogłoszenia fmica / jak już pisałem/  , jak chcesz się upewnić to zadzwoń do sprzedawcy. Skoro wlazł tam to i w Twój wejdzie , chyba że Twój kaloryfer jest większy od tego tam .

Teraz jaki zderzak masz ?

 Taki 

IMG_20200329_204402.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładka dolna jest dość płaska u Ciebie  w tym sensie , że gril nie wchodzi zbyt głęboko. Zmierz odległość od grilla do fmica po jego bokach. Konkretnie ile jest pomiędzy fmicem a wewnętrzną stroną grila / dolnej kratki/ i ewenualnie od frontu.

Zauważ ,że dokładka jest bez siatki więc musisz sam ją spasować. Jeśli nawet dokładka  będzie dotykać do orurowania po bokach możesz delikatnie podjechać  DREMELEM i spasować siatkę. Myślę ,że jest to do ogarnięcia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz kupić dokładkę z aukcji pamiętaj że nie będzie tak spasowana jak na fotkach ,za tą kasę wolałbym s-line kupić ,a nie bawić się w laminaty,chyba że kupisz ori ABT bo tej firmy jest ta podróbka z aukcji

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...