Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pakiet Oswietleniowy QQ1 Pomoc


matiz12d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Czy mając moduł ( bagażnik prawa strona ) 8K0 907 064 CP , jest możliwość zamontowania oświetlenia przy otwieraniu drzwi ? 

MMI 3G BASIC  

Etka  do sprawdzenia podzespołów https://auto-plus.pl/make.asp?t=50&h=5&oem=audi

VIN : WAUZZZ8K8BA033717

Sterownik drzwi kierowcy 8K0 959 793N

Samochód powierzyłem elektromechanikowi lecz stwierdził , że zrobią to jedynie w ASO - uznałem to za śmieszne skoro jest jakiś sposób na instalację bez zbędnej wizyty w serwisie .

Widziałem post odnośnie pakietu QQ1  i nic nie wyczytałem odnośnie moich modułow , dodatkowo temat  został zamknięty i nie można  komentować.
 

Proszę o pomoc , borykam się z tym od dłuższego czasu . 

 

IMG_9681.jpg

IMG_3887.HEIC IMG_5853.HEIC IMG_6026.HEIC IMG_6033.HEIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor wątku wspomniał że każdy sterownik to ogarnie tylko trzeba zakodowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel72689  w jaki sposób ? kodowanie nic nie da bez odpowiedniego podłączenia o ile moduł na to pozwoli 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz gotowe wiązki z lampkami, podpinasz i kodujesz lub same lampki + dorabiasz kabelki i kodujesz. Każdy sterownik drzwi obsługuje qq1 w drzwiach. Jeśli chodzi o podś przestrzeni nóg to wtedy ważny jest moduł (jeśli chcesz odpalić ambientu w MMI).

W dziale DIY jest temat o całym QQ1 :decayed:

Edytowane przez lizik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy każda wiązka do QQ1 bedzię obsługiwała oświetlenie ? Lampki już mam tylko do jakich pinów podpiąć masę i zasilanie żeby się świeciły podczas otwierania drzwi :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, matiz12d napisał:

Czy każda wiązka do QQ1 bedzię obsługiwała oświetlenie ? Lampki już mam tylko do jakich pinów podpiąć masę i zasilanie żeby się świeciły podczas otwierania drzwi :co:

Poczytaj temat w dziale DIY o QQ1 - jest tam wszystko :wink: jeśli chodzi o wiązki - muszą być pod QQ1 + alarm, klapa, podś. klamki, pamięć fotela (zależy od Twojego wyposażenia). Wiązki z Angola pasują jak coś - przekładasz tylko z przodu lewo-prawo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...