Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drganie silnika po odpaleniu


Qqwwee11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Posiadam audi a4 B7 2.0 silnik jestem tu ogólnie nowy . Mój problem polega na tym że podczas odpalenia samochodu nie ważne czy na ciepłym czy zimnym auto drga przez 5 sekund po odpaleniu i działa to na zasadzie takiej że na ciepłym silniku z 1000 obrotów spada na 900 i wtedy telepie na wolnym przez chwilę po czym silnik pracuje normalnie i jak otworzę drzwi to słychać z silnika przez ten moment takie "tutu "? dwumas był wyemieniony 50 tys km temu aktualnie silnik ma ponad 250 tys. I później jak auto stoi odpalone na ciepłym to także są wyczuwalne nie wielkie drgania na zasadzie auto pracuje normalnie szarpnie i znów pracuje normalnie obrotomierz wskazuje wtedy cały czas stała wartość 900 na biegu jałowym podczas jazdy wszystko dziala normalnie ma moc nie szarpie podczas ruszania cofania dojeżdżania do skrzyżowania za wszystkie podpowiedzi dziękuję . W związku z epidemią ciężko dostać się gdziekolwiek  . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn może być dużo. Sprawdź sobie korekcję czasu wtrysków na ciepłym gdy ma 90 stopni grupa 13 jakie tam są wartości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli że wtryski leją ? Hmm w sumie są od nowości ale słusznie sprawdzę przy pierwszej lepszej okazji zawsze myślałem że jak wtrysk leje to auto traci moc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...