Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki rozmiar felg wybrać 17 czy 18?


nikodemjakub

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Mam dylemat jak w tytule.Od paru dni noszę się z zamiarem zmiany moich felg 16' (zostają dla opon zimowych) na 17' lub 18'.W związku z tym mam pytanie do osób,które użytkowały te dwa rozmiary i mogą mi pomóc w wyborze.Jakie parametry felg do b7-ki 1.8T?Jakie opony?Zawieche mam standardową.Nie szukam szpanerskiego wyglądu,bardzie jestem nastawiony na komfort w sportowym wydaniu.Temat może już był na forum,ale ja jestem tutaj świeży jak bułeczki prosto z piekarni i nie znalazłem nic w tym temacie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otw22.jpg
WWW.AUTO-MOTOR-I-SPORT.PL

Chciałbyś wymienić seryjne koła w swoim samochodzie ale nie wiesz jakie będą najlepsze? Przetestowaliśmy 16-, 17- i 18-calowe koła na Mercedesie C180 oraz Audi A3. Zapraszamy do testu, którego...

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Axel1 napisał:

Dokładnie tak.Troche poczytalem o tym,ale skłaniam się ku 17 ze względu na jakość dróg i standardowe zawieszenie w moje a4......ale kusi mnie 18 nadająca ładny wygląd autu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówiła moja ciocia  nie można mieć ciastko i zjeść ciastko. Poza tym cena nowych opon 16  a 18 cali . A nawet 17 cali.  Przy zakupie felg sprawdź też  czy nie trzeba pierścieni centrujących.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, nikodemjakub napisał:

ale kusi mnie 18 nadająca ładny wygląd autu?

Ale nie przy standardowym zawieszeniu.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze.Skoro już wybrałem 17-stki,to teraz została kwestia ET,szerokość felgi oraz rozmiar opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i parę innych tematów w tym temacie znajdziesz w dziale w którym napisałeś ten temat.

Wystarczy poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nikodemjakub napisał:

Dobrze.Skoro już wybrałem 17-stki,to teraz została kwestia ET,szerokość felgi oraz rozmiar opon.

Jak już bedziesz miał wszystkie graty podjedż do GĘBKI w Konopnicy k/ Lublina to pięknie Ci to wyważy i felg nie ryśnie zakładając opony. :guma:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...