Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PDC przed lift z zderzakiem po lift


Grzechu65

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie mam Audi a4 b8 2.0tdi skrzynia automatyczne rocznik 2010. W moim przed lifcie nie ma pdc wgl ale miałem zderzak do wymiany i kupiłem od polift okazało się ma pdc i już nie odsyłałem bo był po okazji, a moje pytanie brzmi czy da radę podłączyć pdc żeby działało i wgl? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrclaguna A sorka zapomniałem, oczywiście chodzi mi o tylny zderzak, ktoś pomoże? Robił ktoś takie operacje? Bo już spotkałem paru co ma zderzak po lift w przed lifcie 

Edytowane przez Grzechu65
Dopisek info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wrclaguna napisał:

PDC  podłaczysz  ale tam jest inna wtyka i Pinologia

A pomożesz ogarnąć? 

Zderzak po lift 

A moduł pdc mam kod 8K0 919 475 D

Patrząc na moduł pdc to brązowy wtyk od zderzaka (czujników) wchodzi w lewą stronę tam jest kostka 16pinow i mam wiązkę ucieta wraz z modułem pdc przyszła i tam jest 12 pinów 

Pierwsze bym zaczął od tej kostki 12pinow bo jak dobrze myślę to jest ta kostka która ma cany zasilanie i buzzer tak? 

IMG-20200401-174337.jpg
IBB.CO

Image dav hosted in ImgBB
IMG-20200401-174229.jpg
IBB.CO

Image IMG-20200401-174229 hosted in ImgBB
IMG-20200401-174148.jpg
IBB.CO

Image IMG-20200401-174148 hosted in ImgBB

Tu na pierwszym tak kostki pasują (brązowa od czujników 16pinow ) a czarna przyszła z pdc myślę że od zasilania itp 12pinow 

Edytowane przez Grzechu65
Korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrclaguna przestudiuje czegoś nie będę wiedział to będę pisać ale ten pierwszy już trochę studiowałem wiem gdzie wszystko podłączyć tylko rozgryźć muszę wtyczki przy module pdc i składam do kupy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, wrclaguna napisał:



 



 

Sory że post pod postem ale mam pytania ktore rozwiążą moje problemy a więc wtyczka zasilająca ma 16pinow? Bo ja mam 16 pinów od czujników pdc, a więc jeśli tak to muszę ta 16 przerobić na zasilanie, a ta 12 na czujniki? Jeśli dobrze myślę to wszystko by się zgadzało i według schematów przerobił bym instalacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...