Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam wszystkich na forum.

Jestem z Wrocławia, jeżdżę A4 B8, zapisałem się na forum by korzystać z porad technicznych.

Pozdrawiam!

,,,

Witam wszystkich jestem z Lublina i jestem posiadaczem Audi A4 b5 Avant 1.8 ADR :)

,,,

Zgodnie z zaleceniem po dołączeniu do forum chciałbym się przywitać ze wszystkimi. Stałem się posiadaczem A4 B7. Kiedyś było A6 C5, po kilku latach przerwy z marką, wybór padł znów na Audi.

,,,

Cześć, jestem Filip. Jestem z okolic Zielonej Góry. Śmigam A4 B6 1.9 130 w sedanie ;)

,,,

Stałem się posiadaczem A4 B8. Mam nadzieję, że bezproblemowo na dłuższy czas.

,,,

A jesli mozna wiedzieć to co w swojej zmieniłeś? Ja na razie powoli chcę doprowadzić zawias i napęd do porządku bo kupiłem mocno zaniedbany egzemplarz, wiec jestem na etapie poszukiwania poliuretanów do swojej:) A co do torsena to takze mam niewielki luz na moście tylnym, to chyba taka przypadłość ;)

Edytowane przez Woyt3c