Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b6 2.4 V6 Wpadający hamulec po zmianie skrzyni automatycznej na manual


Kamilo787

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , jestem na tym forum  świeżynką z nie małym problemem mianowicie kupiłem A4 b6 2.4 V6 2002r z szarpiącą skrzynia bodajże multitrinik mając dawce z takim samym rocznikiem, silnikiem, i wyposazeniem przełożyłem cały zestaw skrzyni ,wiązkę silnika z sterownikiem, licznik serwo wraz z pompą i pedałami i pompę ABS , autko pali jeździ bez problemów lecz wpada pedał hamulca przy etapie zmiany serwa i pompy ABS  wymieniłem płyn ham. I odpowietrzylem wszystko ale problem z pedałem wciąż jest  I nie wiem co dalej od czego zacząć żeby się znowu nie narobić ? miał ktoś podobny problem ?

Edytowane przez Kamilo787
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt mógło by wczesniej wysprzęglać jest lekki skok jałowy pedału sprzęgła ale samo sprzęgło działa ok nie ślizga się ani nie ciągnie, tylko co wysprzęglik ma do wpadającego hamulca ? Oprócz wspólnego zbiorniczka z płynem   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kamilo787 napisał:

Fakt mógło by wczesniej wysprzęglać jest lekki skok jałowy pedału sprzęgła ale samo sprzęgło działa ok nie ślizga się ani nie ciągnie, tylko co wysprzęglik ma do wpadającego hamulca ? Oprócz wspólnego zbiorniczka z płynem   

Mniej więcej tyle co w temacie... Czyli problem z hamulcem po wymianie skrzyni 

 

Odpowietrzaj układ i hamulca i sprzęgła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zrobię jak mówisz , choć bardziej bym się doszukiwał problemu z serwem lub pompą ale to tylko moja teoria napisze jak odpowietrze na razie dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niepotrzebnie ruszałeś pompę, masz zapowietrzoną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...